Motorkári deťom ? ako bolo.
V sobotu, 9.5.2009 pripravila partia ľudí okolo X-FUN (http://www.x-fun.sk/) veľmi podarenú akciu pod názvom ?Motorkári deťom?.
Deti mali možnosť (samozrejme zadarmo) povoziť sa na štvorkolkách, motorkách, či v terénnych autách na uzavretej trati v obci Cabaj-Čápor, časť Pereš. Tiež mali možnosť s úžasom sledovať šikovnosť Nitrianských trialistov pri predvádzaní rôznych trikov a skokov (napríklad aj cez bandu motorkárov). Mimochodom, chlapcov môžeme vidieť aj o necelé 2 týždne na Medzinárodných majstrovstvách Trialu v Nitre ([linka]).
Svojou účasťou ich určite potešil aj ujo policajt, pán Haršáni (brat motorkára Petra Haršániho), ktorý deti povozil v ozajstnom policajnom aute s majákmi a húkačkou. Nečakanú naháňačku vyprovokoval Melón, keď zahral neslušného motorkára (musel sa naozaj veľmi namáhať) bez prilby a ujo policajt deťom ukázal ?sledovanie páchateľa?. Robo sa zas nechal ukecať a spravil zo seba figuranta pre Nitriansky kynologický klub. 7 ročný rotvajler Hektor mal z neho naozaj radosť a deti len so zatajeným dychom sledovali výsledky výcviku poslušnosti a obrany :-) .
Po celý deň boli pre deti pripravené rôzne atrakcie, ako pretek s loptou, či maľovanie na tvári sympatickými animátorkami.
Vidieť rozžiarené oči detí z okolitých obcí, či z detského domova bol zážitok aj pre nás, motorkárov a večer sa nám každému zaspávalo s o niečo lepšim pocitom ?vo vnútri? než po iné dni.

11.05.09, MartineR    
Foto titulka
Motorkári deťom ? ako bolo.

Fotogaléria
MartineR - Motorkári deťom

fffffff
fffffff
fffffff
fffffff
fffffff
ffff
Diskusia k článku
doctor
11.05.09 19:07

Diskusia k článku [linka]
Pani take mohli zmalovat aj mna! s


micho848
13.05.09 14:09

Podakovanie samozrejme patri aj Milosovi a Geererovi z www.mivapromotion.sk, aj vdaka ktorym mohol tento projekt vzniknut.. dalej milym a sarmantnym animatorkam, Judit a Janke za supanie a krajanie vsetkeho co sa dalo s, Milanovi za majstrovske miesanie gulasu, MartineRovi za fotky a super clanok, vsetkym ucinkujucim a v neposlednom rade chalanom na motorkach, ktori prisli deti povozit..

Este raz dakujeme

Kolektiv X-Fun


micho848
13.05.09 15:43

..ospravedlnujem sa, trochu som pozabudol na nasich sponzorov: Obec Cabaj - Čápor, OZ Mojmíirovské kroky, Benc Moto, STAVOB s.r.o., PD Cabaj - Čápor a Cartel, bez ktorých by akcia nemohla vzniknúť..

Dakujeme

Kolektiv X-Fun


duroslav

Bratislavský kraj
Člen od: 18.08.11
Tém: 5
Príspevkov: 169

15.05.09 14:43

Pekna eksn...foto Afrika vs. policia je best s


Upozornenie: Na tejto stránke sú zobrazené názory návštevníkov a užívateľov portálu. Redakcia nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nestotožňuje.
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o17 eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | motocykel.sk na Facebooku | 0.05228