3. Zamagurský motozraz.... multigeneracný, multikategóriový, kaskadersky...
Ako z Ho.na (ničoho) upliesť bič, alebo bilancovanie po troch ročníkoch Zamagurského motozrazu.
Partia chalanov z malého mestečka spolu jazdievala, pila, zabávala sa a snívala. Snívala o zorganizovaní zrazu na ktoré spolu títo zamagurskí chlapci chodievali do Brezna, Kútov, či na Šíravu. Zopár rokov snívania, dospievania a troch mini zrazíkov sa to podarilo. Čo? No zamagurský motozraz!

Zúčastnených bolo 200 motorkárov a asi 300 očumovačov.
Po prehováraní, prosbách a viacerých stretnutiach sa podarilo vybaviť areál. Neskutočne veľké parkovisko (cca 14.000 m2) s novým hrubým asfaltom vďaka vleku vybavené jedálňou kuchyňou a toaletami, bolo lákadlom každého z nás. Začalo sa lietanie resp. žobranie sponzorov o finančné príspevky, lenže naše maximum aj s členskými príspevkami bola iba tisícka... nič to. Neodradilo! Aj tak sme do toho šli. Pomohli kontakty, otcovia, strýkovia, ba dokonca založené koženky :-D Na prvom zraze ktorého pódium bolo obsadené troma českými a piatimi slovenskými kapelami, samozrejme nechýbala ani erotika a dosť veľký počet najrôznejších súťaží. Bol to zraz od motorkárov pre motorkárov na 101%. Vstupné, pivo, hot-dog či hranolky ste nedostali od nikoho iného ako od mladých motorkárov resp. ich priateliek. Guláš, pivo a tričko zdarma, 50% zľava na splav Dunajca drevenou plťou bolo neskutočné maximum benefitov v klasickej cene vstupného! Zúčastnených bolo 200 motorkárov a asi 300 očumovačov. Popravde čakali sme viac, ale na druhej strane sme nemali takmer žiadnu reklamu! Výsledok? Síce malá finančná strata, veľa „zabitého času“ (z pohľadu rodičov a neprajníkov ) ale neopísateľný pocit šťastia !!!

Druhý zraz bol prepracovanejší
Preto sme v zime začali s organizáciou druhého zrazu ktorý prebiehal dosť podobne no v honosnejšom, detailnejšie prepracovanom štýle! Skúsenosti zabezpečili prepracovanejší program v ktorom zahviezdili drahšie kapely a takisto nitrianskí stuntridery. Najväčšou zmenou bol sobotňajší pretek majstrovstiev Slovenska v kaskadérskom jazdení Slovakia Stunt Cup. Spoločnú jazdu už sprevádzali policajti ( ach to bolo blažený pocit, prikazovať im trasu, tempo a podobne ). O trocha lepšia, stále však, v podstate „minireklama“ spolu so spomínaním programom a dobrým menom z 1. ročníka zabezpečila účasť 400 motorkárov a cca 400 očumovačov. Slová chvály a obdivu od starších motorkárov ktorí v nás podľa ich slov vidia svoje „mládi“ boli tou najväčšou vďakou. Dokonca ostali peniažky na organizáciu ďakovnej „guľášpartie“.

Tretí ročník – najväčší obdiv
Tretí zamagurský motozraz už nemohol byť na 101% „od motorkárov pre motorkárov“ lebo obslúžiť toľko ľudí by si vyžiadalo naklonovanie každého člena zkm minimálne dvakrát. Preto sme nechali obsluhu na profesionálov a my sme sa s vami zabávali kecali jazdili a pili! Tretí ročník si už vyslúžil väčší obdiv divákov dokonca aj médií a účasť hovorila za všetko! 550 motorkárov a asi 650 očumovačov dalo zabrať najmä výčapným zariadeniam ale bohatý program pre každého, organizátora podržal. Bavili sa starí, mladí, punkeri, rockeri, metláci, motorkári i motokočky!!! Program obsahoval opäť české a i slovenské, babské i chlapské rockové kapely ba dokonca v niektorých prípadoch sa jednalo o veľmi známe legendy! Spanilá jazda bola snáď krajským rekordom v počte za sebou idúcich motoriek .

Štvrtý je na ceste
Teraz sa chystá štvrtý! Opať o veľký krok lepší! S medzinárodnou stuntriderskou učasťou, opäť s pretekom Slovakia Stunt Cup, drahšími kapelkami, lepšími cenami v tombole a súťažiach, šprinty ( z miesta a na 400 metrov) , sprievodný program ako ródeo show , erotic show a podobne! Ako nás môžeš podporiť? Stačí ak dôjdeš spolu s čo najväčšou bandou kamošov na mašinách a my sa už o Vás postaráme!

Videá:
[linka]
[linka]
[linka]

Samozrejmo okrem zrazov organizujeme aj iné akcie ako je Zamagurský MOTOples v koženkách, Podtatranská MOTOdarovačka či ZKM deťom. Viac info na zkm.sk
[linka]
Ps: MEMENTO MORI!

03.03.12, zamaguraZraz    
Video

Foto titulka
3. Zamagurský motozraz.... multigeneracný, multikategóriový, kaskadersky...

Fotogaléria
zamaguraZraz - 3. Zamagursky MOTOzraz

f
Vystupenie kapely Horkize slyze revival.
f
Sprint zo stojanu odhali sikovnost nasadnut do sedla nastartovat zaklopit stojan a vystartovat.
f
Stunt riders Niitra.
f
pohlad na cast arealu v sobotu popoludni
f
Stunt riders fire show!
f
Na prianie navstevnikov, umyvanie motocyklov :)
f
Hod gumou sutaz nielen o muzskej sile ale aj sikovnosti.
f
Pohlad na cast arealu s vycapnymi stankami.
f
V rozhodujucom momente :)
f
Streetfighter!
Diskusia k článku
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o17 eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | motocykel.sk na Facebooku | 0.02017