Rock Baby: parádne oblečenie pre deti všetkých motorkárov

Rock Baby: parádne oblečenie pre deti všetkých motorkárov

Asi žiadny motorkár nechce svoje deti obliekať do infantilných dupačiek s presladenými motívmi princezien alebo rozprávkových hrdinov. Práve pre nich vznikol internetový obchod Rock Baby. E-shop s originálnym detským oblečením, na ktorom môžete pre svojich drobcov nakúpiť niečo, čo má naozaj štýl.

Je pritom úplne jedno, aké oblečenie zrovná hľadáte. Dupačky, podbradníky, body, tričká, mikiny, tepláky - to všetko tu nájdete. Pre deti čerstvo narodené aj tie, ktoré už vyrástli a pomaly sa chystajú do školy. Pár kúskov je tu taktiež pre dospelých, takže sa nečudujte, keď si pri nákupe na Rock Baby zaobstaráte aj niečo na seba.

Vtipné, kontroverzné, ... ale hlavne originálne
Väčšinu oblečenia zaobstaráte v klasickej čiernej a bielej farbe, občas narazíte aj na červenú a výnimočne na zelenú. To však nie je až tak dôležité - farby sú tu vedľajšie. Hlavnú úlohu totiž zohrávajú motívy.

Motívy vtipné, kontroverzné aj štýlové. Ale hlavne motívy originálne. Či už zavítate do sveta motoriek, hudby alebo športu - vždy nájdete niečo, čo vás zaujme a čo sa úplne odlišuje od všetkých tých mačičiek Hello Kitty, princezien Elz, víl, Spidermana alebo Batmana, ktoré trápne pozerajú z každého výkladu.

Z motorkárskych motívov sa najlepšie ujal ten s nápisom "Můj táta má styl. A co tvůj táta? ", Prípadne v prarodičovskej variácii " Můj děda má styl. A co tvůj děda? Veľmi obľúbené sú aj motívy „333 poloviční ďábel“ alebo „Malá rebelka“.

Ak by vám ponuka napriek tomu nestačila, nevadí. E-shop totiž ponúka možnosť vlastnej  potlače. Stačí vysnívaný motív zaslať e-mailom (či už v krivkách alebo ako obrázok) a za pár dní ho budete mať doma - respektíve váš špunt na sebe.

Ručne šité v Česku
Na oblečenie z Rock Baby oceníte aj to, že sa kompletne vyrába a ručne šije v Česku. Žiadne Made in China alebo Bangladesh - toto je poctivá práca zlatých českých ručičiek. Každé oblečenie je vyrobené zo 100% bavlny a veľmi šetrné k pokožke vašich krpcov. Tak ho vyskúšajte.06.11.15, VladiB    
Foto titulka
Rock Baby: parádne oblečenie pre deti všetkých motorkárov
Foto: Motorkári deťom = Rock Baby

Diskusia k článku
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o17 eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | motocykel.sk na Facebooku | 0.00999