BMW Motorrad ŽILINA – OTVORENÉ - boli sme tam!

BMW Motorrad ŽILINA – už dva mesiace predáva....a POZÝVA vás na otváranie!
Zapíšte si do kalendára túto sobotu 27. mája (10:00-17:00 h).

Motorkári, máme pre vás tip na výlet! Viete o tom, že v Žiline pribudol nový predajca motocyklov BMW? Predajňu vlastní spoločnosť MD-BAVARIA Žilina s.r.o., ktorá v tomto roku oslávila 15. výročie v segmente predaja vozidiel BMW. Pri tej príležitosti spustili aj predaj motocyklov BMW, pre ktoré vytvorili samostatnú budovu a tá skvele zapadla do komplexu BMW tejto spoločnosti

Foto
Tak  čo tak zájsť a dať si u nich kávičku, ako sa to stalo dnes aj mne? Urobil som takú nenápadnú prepadovku, po bezbariérovej rampe sa dostávam do vyvýšeného prízemia budovy a v predajni ma víta veľmi  milá, blonďavá kráska Mirka s úsmevom a ešte som sa tu ani nerozhliadol a už som dostal ponuku na kávičku. Tak fajn, pozerám teda po predajni a je tu cítiť noblesu a zároveň pokoru a priateľstvo. Pocit noblesy mi dodáva otvorený interiér, vôňa nových motoriek a nábytku, pocit priateľstva personál, ktorí sa ku mne nenútene správa ako k starému kamarátovi a to ani nevedeli kto som. Vzadu na príjme servisu vidím známeho - Romana, len má zákazníka, tak sa len pozdravíme a ja sa neviem vyobzerať.

Na prízemí sú motorky
Je tu celá paleta produkcie BMW Motorrad usporiadaná v prehľadnej línii. Skvelý prehľad, výborný priestor na nasadnutie a vyskúšanie, do ničoho nedrgám, nekopem, miesta všade dosť. Priestor je nesymetrický, taký dobrodružný, okná na všetky strany, na detaily motoriek vidím úplne super. Vzadu vidím dvere do servisu a navyše niečo ako intímnu dvojpodlažnú miestnosť pre odovzdávanie motorky zákazníkovi. Zaujímavé riešenie.

Foto

Nad predajňou je príslušenstvo
A to pre motorkára i motorku. Priestor je predelený a deliaca stena oddeľuje originálne príslušenstvo BMW od ďalšieho, ktorý v prevažnej miere tvorí značka REVIT. Skúšobné kabínky a minibar je tu ako samozrejmosť. Do očí vám vbehne adventure kútik s rozostavaným stanom na kôre a kameňoch. No ako ma navnadili?

Foto

Foto

Foto

Pod prízemím je bar a...
Pod celou predajňou je podzemný priestor s viacerými miestnosťami. Je tu netradičný bar s veľkou miestnosťou, ako stvorený pre klubovňu a k tomu má i slúžiť. Viem si tu predstaviť míting, či prezentáciu produktov, ale i partiu motorkárov v družnej debate. Nachádzam tu veľmi netradičný priestor  pre zákazníkov, ktorí prídu na motorke, potrebujú sa prezliecť, osprchovať, odložiť si veci, ak priviezli moto do servisu a potom si ich vyzdvihnúť. Taký intímny kútik, no super!

Foto

MD-BAVARIA BMW Motorrad VÁS POZÝVA na otváranie!
Zapíšte si do kalendára sobotu 27. mája (10:00-17:00 h).

Tento čas bude určený práve pre vás, ktorí máte záujem sa pozrieť ako to u nich vyzerá. Na programe bude bezplatné testovanie motoriek, spojené s príjemným posedením a ako je v BMW zvykom, tak s bohatým bezplatným občerstvením. Motorkári sú tu vítaní a keďže je to prvý ročník, ak niečo nebude OK, tak im to odpusťte. V tomto termíne máme i novinársku pozvánku a tak sa k predajni BMW Motorrad Žilina vrátime v budúcom vydaní ešte raz.

Kontakt:
MD-BAVARIA Žilina s.r.o., Bytčická 82, Žilina
Tel.: 041 507 2870, e-mail:
motorrad@md-bavaria.sk
Otváracie hodiny: PO-SO: 09:00 -18:00 h
www.motorrad.bmwzilina.sk

Autor: Vlado Brniak23.05.17, VladiB    
Foto titulka
BMW Motorrad ŽILINA – OTVORENÉ - boli sme tam!

Fotogaléria
VladiB - MD-Bavaria Žilina - novučičká predajňa motoriek...

fffffff
fffffff
fffffff
fffffff
fffffff
fffffff
ffffff
Diskusia k článku
devill63
pic

Trenčiansky kraj
Člen od: 24.02.11
Tém: 85
Príspevkov: 155

23.05.17 08:01

Diskusia k článku [linka]
veľmi pekná predajňa... 


VladiB

Trenčiansky kraj
Člen od: 12.10.07
Tém: 177
Príspevkov: 899

23.05.17 11:05

Túto śobotu majú deň otvorených dverí,  občerstvenie zadarmo (10:00-17.00 h)


VladiB
Upozornenie: Na tejto stránke sú zobrazené názory návštevníkov a užívateľov portálu. Redakcia nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nestotožňuje.
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o17 eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | motocykel.sk na Facebooku | 0.04087