Nové prilby Held vyrobené spoločnosťou Schuberth

Dve tradičné nemecké firmy prehlbujú spoluprácu a výsledkom je nová kolekcia prilieb, ktorá sa v obchodoch objaví od roku 2018.

Už 70 rokov značka Held predstavuje inovatívne oblečenie pre motocykle a jazdecké vybavenie s najvyšším komfortom pri nosení, použiteľnosťou a maximálnou bezpečnosťou. Kvalita je v spoločnosti Held tradíciou a to platí aj pre úplne novú kolekciu prilieb, ktorá prichádza do obchodov v roku 2018. Spolupráca s ďalšou tradičnou nemeckou spoločnosťou (Schuberth) bola aj z tohto dôvodu ešte výraznejšie prehĺbená. V nadchádzajúcej sezóne sa na základe súčasnej ponuky prilieb Schuberth dostane na trh nová kolekcia prilieb predávaných pod značkou Held. Výber sa zhoduje s aktuálnym produktovým radom Held v segmerntoch Sport, Adventure a Touring. Športové verzie H-R2 Ride a H-SR2 Race vychádzajú z modelov R2 a SR2 značky Schuberth, enduro prilba H-E1 Adventure vychádza z modeli Schuberth E1 a turistické modely H-C3 Trip a H-C4 Tour vychádzajú z prilieb Schuberth C3 Basic a C4.  

"Opticky a technicky upravené prilby Held sa perfektne hodia do ponuky na rok 2018 a a radia sa na vrchol produktov Held," vysvetľuje generálny riaditeľ spoločnosti Markus Held. "Sme zároveň veľmi radi, že sme našli dokonalého partnera so spoločnosťou Schuberth."  

Nová kolekcia bude prezentovaná na výstave EICMA v Miláne od 7. do 12. novembra 2017.  


Tlačová správa17.07.17, Tamasi    
Foto titulka
Nové prilby Held vyrobené spoločnosťou Schuberth

Diskusia k článku
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o17 eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | motocykel.sk na Facebooku | 0.01124