Zrazy a akcie / Tanec Slnka
cmcidians

Bratislavský kraj
Člen od: 09.06.06
Tém: 6
Príspevkov: 9

09.08.12 11:23

Veľké ďakujeme patrí Vám všetkým, ktorí ste merali cestu do Starej Turej na Dubník. Tento rok sme Vám chceli vyjsť v ústrety a dali sme aj hodinové vstupné 3,- Eur, samozrejme len pre motorkárov, ale dobrý úmysel nám asi nevyšiel. Vstupné sme tento rok nemenili.
Do tašiek sa Vám snažíme dať čo najviac a verte tomu, že celý rok obiehame sponzorov, no niet ich veľa. Tento rok to boli DVD TS* 11, pamätná šatka, pamätná živicová 3D nálepka, opasok, časopisy a welcome drink. Tašky boli určené len pre motorkárov a bolo ich nachystaných za plný Sprinter. Problém nastal na hlavnej bráne, a to že nám brali tašky aj spolujazdci a že pár brigádnikov už určite má viac opaskov a prezentov. Budúci rok na nich dáme väčší pozor. Dôvodom prečo ste v piatok nedostali tašky bol ten, že sme nechceli, aby ste čakali na hlavnej bráne dlhšie ako 15 minút a posielali sme Vás na spodnú kde bol vstup pre peších a tam tašky neboli. Väčšinu sme informovali, že si treba ísť pre tašku na hlavnú bránu a neskôr sme si aj pár tašiek stiahli na nižšiu branu. Mrzí nás, že ste niektorí tašku nedostali, a to ste prišli v piatok. Napíšte nám SMS alebo mail s kontaktom a my sa to pokúsime napraviť.
Program aj kapely každý rok obmieňame. Tento rok vystúpili: Divokej Bill, Janek Ledecký, Doga, R+Member´s Club, Kochanski a ďalších 16 kapiel. Program na troch hudobných pódiách bol do skorých ranných hodín. No tisíc ľudí, tisíc chutí. Súčasťou sprievodného programu bol viacnásobný majster v triale Pavel Baláš alias Bimbo, striptíz, RC vrtuľníky, box, do ktorého sa okrem profesionálov mohli zapojiť i ,,amatéri,, atď. Myslíme si, že silové športy patria k motorkám.
Súťaže tiež pravidelne vymýšľame a meníme. Určite však na budúci rok pritvrdíme a dáme väčší priestor silným chlapom a silovým súťažiam. Jazdu v piatok, plánovaný okruh cez Čachtice, sme museli skrátiť, lebo vo štvrtok boli silné lejaky a úsek pod Čachtickým hradom bol nebezpečný pre veľké nánosy hliny a blata. V sobotu bol výjazd na agrofarmu, kde sme my zabezpečovali len kaskadérsku show, ako to bolo po minulé roky v Starej Turej na námestí. Bohužiaľ sa nám nepodarilo ako predchádzajúce ročníky na agrofarme zabezpečiť kofolu a guláš zadarmo, avšak sme to ani nikde nepropagovali. Počasie nám každý rok nepraje a ani tento rok nás v závere nesklamalo. Sobotňajší večer bol pre Tanec Dažďa ako vyšitý. No aj v tomto počasí Vás prišlo o 200 viac ako minulý rok. Na jazde v sobotu bola 30 minútová kolóna- to už je sila. Celá akcia je pre nás hob


cmcindians
Upozornenie: Na tejto stránke sú zobrazené názory návštevníkov a užívateľov portálu. Redakcia nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nestotožňuje.
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o17 eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | motocykel.sk na Facebooku | 0.02478