Zrazy a akcie / Tanec Slnka pokračovanie
cmcidians

Bratislavský kraj
Člen od: 09.06.06
Tém: 6
Príspevkov: 9

09.08.12 11:28

Celá akcia je pre nás hobby, učíme sa na vlastných chybách, ktoré sú a budú a zároveň aspoň máme čo zlepšovať. #61514;
Teší nás, že od Vás počúvame a čítame, že Tanec Slnka je naj zraz, a že pribúda stále viac ľudí, ktorí ho berú ako dovolenku a vyrážate k nám už v stredu a vo štvrtok keď sa ešte nič nedeje a už tu Vás byva pár stovák. Vidíte nás ako sa snažíme pripraviť pre vás všetko čo najlepšie.
Každoročne žrebujeme zo zlosovateľných vstupeniek o 25 cien. Tento rok 3 nové štvorkolky, dovolenky atď. To už nechám na Vašom hodnotení. Napr. minulý rok si retro skúter odviezol motorkár, ktorý mal len jeden lístok. My ceny nepredávame, my a hlavne deti ťaháme čestne. Na budúci rok jednu cenu vydražíme v dražbe, aby sa predišlo pochybnostiam. Veľa cien sme i porozhadzovali.
Ceny jedál a pitia: výber je rozšírený na 15 bufetov, v ktorých sa čapuje pivo Kozel za 1 Eur, cigánska od 2,50 Eur, menu aj s polievkou za 3,80 Eur , Máte široký výber jedál od langošov, lokší, kačíc, prasiatok, zemiakových placiek či čipsov atď. Nám nepatrí ani areál, ten sme vybrali pre jeho krásu, prostredie a blízkosť vody, a ani jeden bufet a tým pádom nemôžeme určiť ani jednu cenu jedla. Konkurenciou chceme zabezpečiť väčšiu kvalitu a lepšiu cenu jedál. U nás platí heslo: Motorkári pre motorkárov. A nie pre biznis.
A po malom zhrnutí už len: Vy čo ste nespokojní, píšte sem na CMC Indians, na Facebook: Tanec Slnka bikersmeeting či udalosť Tanec Slnka, Motoride alebo na Motorkárov, aby sme vedeli čo máme zlepšiť do budúceho roka. Ostatní spokojní môžu taktiež vyjadriť svoje dojmy a dúfame, že ich budete šíriť aj medzi známych a priateľov a hlavne, že sa o rok uvidíme znova.
Ešte raz veľká vďaka všetkým zúčastneným a dovidenia na 10 ročníku Tanca Slnka.
Fotky na www.cmcindians.sk tento týždeň a kameramani sľúbili video v septembri, no uvidíme.


cmcindians
VladiB

Trenčiansky kraj
Člen od: 12.10.07
Tém: 177
Príspevkov: 899

10.08.12 08:38

cmcidians Vďaka za rozsiahle info a vysvetlenie niektorých udalostí. Myslím, že takýto prístup ocení každý motorkár. Viem, že nie vždy všetky veci aj pri najlepšej vôli idú tak ako majú, ale i tak si myslím, že to je jeden z najnavštevovanejších zrazov v SR. Držím vám palce.


VladiB
Upozornenie: Na tejto stránke sú zobrazené názory návštevníkov a užívateľov portálu. Redakcia nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nestotožňuje.
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o17 eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | motocykel.sk na Facebooku | 0.02684