Reklama

Harley-Davidson predstavuje kolekciu FXRG na jazdenie nielen pre štýlový a pohodlný koniec moto sezó

KOLEKCIA FXRG 2018 NA JAZDENIE
Špičkové funkčné prvky – maximálne pohodlie, teplo a ochrana – do každého počasia

BRATISLAVA, 10. októbra 2018 
Harley-Davidson v týchto dňoch predstavuje svoju novú kolekciu FXRG na jazdenie plnú špičkových funkčných prvkov zabezpečujúcich pohodlie a ochranu, ktorá je ako stvorená pre jesenné výlety a záver tohtoročnej moto sezóny. V duchu hesla, že na motocykel neexistuje zlé počasie, ale iba zle oblečený motorkár, pripravila ikonická motocyklová značka Harley-Davidson funkčnú kolekciu FXRG 2018 na jazdenie. Tá vychádza z premenlivosti počasia a jej jednotlivé kúsky disponujú technológiami pre náročných jazdcov, tak, aby ostali vždy v teple a suchu. Nová kolekcia je postavená na troch základných vrstvách oblečenia, vďaka ktorým si jazdci na svojich strojoch môžu užívať len pôžitok z jazdy a cítiť sa komfortne za každých okolností.

Nová kolekcia Harley-Davidson FXRG na jazdenie disponuje najnovšími materiálmi a systémom troch vrstiev, ktoré sa prispôsobia každému počasiu a prostrediu. Jazdec sa tak aj na konci sezóny môže cítiť maximálne pohodlne a v teple, takmer bez ohľadu na vonkajšiu teplotu, čo sa odrazí aj na samotnom štýle jazdenia a celkovom pocite bezpečia.

Správne oblečený motorkár
Aby si jazdec mohol na svojom motocykli užiť jazdu vždy na 100%  nesmie podceniť správne oblečenie. To nie je len helma, rukavice a bunda s bezpečnostnými prvkami, ale aj kompletné oblečenie zložené z niekoľkých vrstiev.

V prvom rade je potrebné myslieť na základnú vrstvu oblečenia, čiže tú, ktorá je najbližšie k pokožke. Práve tá pomáha regulovať teplotu tela a riadiť vlhkosť pokožky tak, aby v chladnom počasí zostala v teple, a naopak v tých najväčších horúčavách mala dostatočný pocit  chladu.

V kolekcii Harley-Davidson FXRG patrí k základnej vrstve špeciálne tričko vybavené funkčnými prvkami v oblasti ramien, ktoré zaisťujú udržanie prirodzenej telesnej teploty. Nechýbajú pochopiteľne ani ďalšie funkčné prvky starajúce sa o pohodlie počas jazdenia. Jazdci by pri základnej vrstve nemali zabúdať ani na funkčné elastické nohavice, ktoré nájdu v kolekcii oblečenia Harley-Davidson na jazdenie.

Po základnej vrstve by mala prísť na radu stredná funkčná vrstva oblečenia,  ktorej úlohou je izolovať chlad, vďaka vzniknutej vzduchovej kapse okolo tela. Zároveň je možné túto vrstvu podľa potreby a aktuálneho počasia kedykoľvek odložiť alebo naopak obliecť.

Foto

V kolekcii FXRG tvorí strednú vrstvu špeciálna bunda zabezpečujúca vzduchovú ochranu tela. Jej rukávy sú vyrobené zo strečového materiálu, doplnené ešte očkom na palec, aby opäť nemohlo unikať teplo a zároveň sa na ňu ľahko obliekala vrchná vrstva oblečenia v podobe bundy na jazdenie.

Foto

Ako posledná prichádza na rad vonkajšia vrstva oblečenia. Tá by mala chrániť pred vonkajšími vplyvmi počasia a poskytnúť jazdcovi maximálne pohodlie pri akejkoľvek vonkajšej teplote.

Foto

V kolekcii Harley-Davidson majú jazdci možnosť zvoliť bundu na jazdenie vyrobenú z vode odolného materiálu, či už koženú alebo látkovú. Tieto bundy okrem klasických bezpečnostných prvkov ako sú výstuhy a vnútorné chrániče najcitlivejších častí tela disponujú aj praktickými otvárateľnými časťami, napríklad v oblasti ramien či bokov, pre ľahšie vetranie a prípadnú reguláciu telesnej teploty. Vhodné sú pochopiteľne aj nohavice na jazdenie vyrobené z vode odolného textilného materiálu, ktoré sú tiež vybavené niekoľkými praktickými vonkajšími vreckami zaisťujúcimi ľahšie prúdenie vzduchu.

Pre viac informácií o jednotlivých kúskoch kolekcie môžete navštíviť www.harley-davidson.sk alebo autorizovaných dealerov na Slovensku, v Bratislave, Prešove, Banskej Bystrici a Košiciach.

Harley-Davidson
Harley-Davidson Motor Company vyrába customy, cruisery a touringy. Ďalej ponúka kompletnú radu motocyklových dielov, doplnkov a oblečenia značky Harley-Davidson. Pre viac informácií navštívte webové stránky Harley-Davidson na www.harley-davidson.sk.


 12.10.18, VladiB    
Foto titulka
Harley-Davidson predstavuje kolekciu FXRG na jazdenie nielen pre štýlový a pohodlný koniec moto sezó


Vložiť nový článok

Motoporadňa | Testy a recenzie | Moje moto | Predstavujeme | Turistické články | Spravodajstvo | Podujatia | Články užívateľov | PR články | OFF topic

Súvisiace články

» Dva v jednom – KAYO 200, zábava pre väčšie deti, pomocník pre dospelých
» Aj vy máte deti doma? Už im je veľmi dlho? Čo tak trocha zábavy.
» Už len do Valentína! - MEGA zľava na modely ATV CFMOTO Gladiator – až 580 Eur!!!
» Štýlový skúter Flash 125 od Adamoto v zníženej cene a prilba zadarmo!
» KTM super zľavy (až 1500 Eur) a voucher 1000 Eur – práve teraz v KTM Košice!
» Zimná akcia na oblečenie začala už 1.10. Až do - 60%
» BAGSTER tašky a tankvaky - daľší výpredaj!!!
» Výpredaj na brašne Bagster... práve teraz sa to fakt oplatí!
» LED prilba SHARK SKWAL 2 SWITCH RIDERS 2 KBG
» Motovýbava SEGURA - LADY TERRY s kryštálmi od SWAROVSKY?
» BERING RIKO – priedušná, lacná, účelná...
» Nová CAFE RACER kolekcia tašiek od SHAD - bude sa vám určite páčiť
» PIN SYSTEM SHAD - bleskovo rieši vaše problémy s tankvakom!
» BERING HANSON – luxusná a štýlová motobunda...
» PREMIER COOL OPT 19 – páči sa vám?
» ASP GROUP - nová centrála pri Plzni je ohromujúca...
» Prilby CMS v novom dizajne sú neodolateľné a za super cenu!
» Motocykle F.B MONDIAL... slovenský distribútor je TU!
» Tak pekný skúter za také super peniaze – Adamoto T9 125
» Vianoce v STYX-e už začínajú 1. decembra... nepremeškaj ich...

Ďalšie »

Diskusia k článku
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o2o eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | Motocykel.sk na Facebooku 0.03295