Reklama

Nová CAFE RACER kolekcia tašiek od SHAD - bude sa vám určite páčiť

CUSTOM a Cafe Racer motorkári majú teraz nový štandard pre svoju motocyklovú batožinu. S touto novou líniou VINTAGE estetiky a retro dizajnom sa SHAD snaží uspokojiť milovníkov starej školy, vysokej rýchlosti a dobrého vkusu.

Vyrobené sú z vysoko kvalitnej syntetickej kože s vysokou odolnosťou voči UV žiareniu, majú rýchle upevňovacie a bezpečnostné prvky, ktoré umožňujú jazdcovi maximálnu praktickosť bez toho, aby stratil zo zreteľa estetické detaily charakteristické pre tento štýl, ktorý bol zavedený v  50. rokoch.

SHAD spája štýl a cestu s novým radom «SR» Cafe Racer.
Motorkári Custom a Cafe Racer už majú nový štandard v motocyklových taškách. S touto novou líniou estetiky a retro duchu, sa SHAD snaží sprevádzať milovníkov retro štýlu, vysokej rýchlosti a dobrého vkusu zároveň.

Materiál:
Sú vyrobené z vysoko kvalitnej syntetickej kože a 1000D* 1000D polyesteru s vysokou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorá je v súlade so štandardom Oeko-Tex® a medzinárodnými normami ISO 14001 a 9001 týkajúcimi sa kvality a environmentálneho manažmentu.
Majú upevňovacie a bezpečnostné systémy, ktoré poskytujú jazdcovi maximálnu praktickosť bez toho, aby stratili zo zreteľa estetické detaily charakteristické pre tento štýl zavedený v 50. rokoch a sú určené aj na každodenné používanie, a preto majú polstrované rúčky pre pohodlnú dopravu a všetky obsahujú ochranný kryt na daždivé dni.

SR38 je bočný vak s kapacitou  10 litrov s vnútorným stupňom odolnosti voči vode IPX5, účinný aj proti silným dažďom. Na motocykel je upevnený ľahko a rýchlo cez držiak bočnej tašky SR a je zaistený vďaka systému zamykania kľúčom. Uzatvárací systémový uzáver drží veci bezpečne vo vodotesnom a odnímateľnom vnútornom vaku. Obsahuje tiež ramenný popruh pre pohodlnú prepravu.

Foto

SR18 sa pripína na nádrž, má objem  8 litrov. Set zahŕňa univerzálnu základňu na nádrže, ktorá umožňuje upevnenie vaku v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka dômyselnému systému svoriek. Takmer úplné otvorenie veka vaku je prostredníctvom zipsov ľahko použiteľných s rukavicami, umožňuje ľahký prístup do interiéru, ktorý má tiež niekoľko vnútorných vreciek.

Foto

 

SR28 je zadný vak s TSA zámkom. S kapacitou 27 litrov má priestor na uloženie integrálnej prilby a má aj niekoľko vnútorných vreciek na usporiadanie vecí. Ľahko a rýchlo sa pripája na motocykel vďaka vysoko kvalitnému systému háčikov z kvalitného hliníka Trimmer®, obsahuje ramenný popruh pre pohodlnú prepravu.
S týmto novým radom Cafe Racer sa spoločnosť SHAD snaží upevniť svoj záväzok k inováciám tým, že dokonale kombinuje inžinierstvo a dizajn a ponúka produkty pre všetky sektory dvojkolesového sveta.

Foto

Ak sa vám tieto vaky a tašky páčia, hľadajte ich na http://moped-slovakia.sk/sk/

 19.06.19, VladiB    
Foto titulka
Nová CAFE RACER kolekcia tašiek od SHAD - bude sa vám určite páčiť


Vložiť nový článok

Motoporadňa | Testy a recenzie | Moje moto | Predstavujeme | Turistické články | Spravodajstvo | Podujatia | Články užívateľov | PR články | OFF topic

Súvisiace články

» Dva v jednom – KAYO 200, zábava pre väčšie deti, pomocník pre dospelých
» Aj vy máte deti doma? Už im je veľmi dlho? Čo tak trocha zábavy.
» Už len do Valentína! - MEGA zľava na modely ATV CFMOTO Gladiator – až 580 Eur!!!
» Štýlový skúter Flash 125 od Adamoto v zníženej cene a prilba zadarmo!
» KTM super zľavy (až 1500 Eur) a voucher 1000 Eur – práve teraz v KTM Košice!
» Zimná akcia na oblečenie začala už 1.10. Až do - 60%
» BAGSTER tašky a tankvaky - daľší výpredaj!!!
» Výpredaj na brašne Bagster... práve teraz sa to fakt oplatí!
» LED prilba SHARK SKWAL 2 SWITCH RIDERS 2 KBG
» Motovýbava SEGURA - LADY TERRY s kryštálmi od SWAROVSKY?
» BERING RIKO – priedušná, lacná, účelná...
» PIN SYSTEM SHAD - bleskovo rieši vaše problémy s tankvakom!
» BERING HANSON – luxusná a štýlová motobunda...
» PREMIER COOL OPT 19 – páči sa vám?
» ASP GROUP - nová centrála pri Plzni je ohromujúca...
» Prilby CMS v novom dizajne sú neodolateľné a za super cenu!
» Motocykle F.B MONDIAL... slovenský distribútor je TU!
» Tak pekný skúter za také super peniaze – Adamoto T9 125
» Vianoce v STYX-e už začínajú 1. decembra... nepremeškaj ich...
» Harley-Davidson predstavuje kolekciu FXRG na jazdenie nielen pre štýlový a pohodlný koniec moto sezó

Ďalšie »

Diskusia k článku
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o2o eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | Motocykel.sk na Facebooku 0.02709