Reklama

Športové tipy na víkend

1. MM SR Country Cross Žaškov spolu s Quad SMF

Sezóna Medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky v Endure a Countrycrosse sa nachádza už vo svojej druhej polovici. Šiestym podujatím tohtoročného 8-dielneho majstrovského seriálu bude "kantráč" na domácej trati Štefana Svitka v Žaškove. Cez víkend 13. - 14.7. 2019 sa bude Žaškovom ozývať rev nielen dvojkolesových tátošov, ale i štvorkoliek, nakoľko súčasťou tohto šampionátu bude aj tretie podujatie seriálu Slovenský pohár QUAD.  


2. Už o pár dní žarnovický plochodrážny víkend aj s pretekármi z Grand Prix!   

Už len pár dní nás delí od ďalších pretekov na žarnovickej plochej dráhe. Speedway Club Žarnovica tentoraz pripravuje plochodrážny víkend, keď v sobotu 13. júla privíta účastníkov 1.ligy a v nedeľu 14. júla to bude šieste kolo československej Extraligy. Domácemu tímu ide o veľa. V prvom prípade si môže udržať tretie miesto v 1. lige a v tom druhom sa postarať o historický úspech žarnovickej plochej dráhy, urobiť rázny krok za extraligovým titulom.  


3. Sústredenie detí a mládeže v triale – Nitra   

Už počas nadchádzajúceho víkendu 13. - 14. 7. 2019 sa uskutoční sústredenie pre trialovú mládež, ktorého dejisko bude situované na tradičnom mieste v Nitre (pod diaľničným mostom). Toto víkendové podujatie sa uskutoční na základe dohody ŠK Trial SMF a organizátora Vladimíra Kothaya za zrušené aprílové trialové sústredenie, ktoré sa malo konať v Kysuckom Novom Meste.  


Autor: SMF11.07.19, Tamasi    
Foto titulka
Športové tipy na víkend


Diskusia k článku
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o2o eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | Motocykel.sk na Facebooku 0.02194