Reklama

Nitra - nová značková predajňa motoriek a štvorkoliek CFMOTO odo dnes otvorená!

CFMOTO SHOP NITRA! Od 1. 6. 2020 OTVORENÉ!

Značka CFMOTO v SR rozširuje svoju regionálnu pôsobnosť a od 1. 6 . 2020 otvára ďalšiu značkovú predajňu CFMOTO SHOP v meste Nitra. Za týmto projektom stojí aktuálny predajca CFMOTO z Galanty, spoločnosť HIM motoshop s.r.o.

Foto

CFMOTO SHOP Nitra je výhradne venovaná motocyklom CFMOTO a aj strojom 4x4 - ATV, UTV, SSV Gladiator CFMOTO s kompletným príslušenstvom. Nájdete tu kompletnú modelovú radu motocyklov 300NK, 650NK, 650MT a 650GT, pre štvorkolkárov je tu celá flotila Gladiátorov od X450 až po X1000, ale i UTV. Časom pribudnú i juniorské a detské štvorkolky KAYO či SMC, ktoré sú súčasťou portfólia spoločnosti Journeyman.

HIM motoshop rozširuje, prečo? Odpoveď nám dal majiteľ predajne – Martin Hanes (v strede):

Foto

Popravde, vo februári nás nakopol slovenský dílerský míting, ktorý sme absolvovali. Pozorne sme si vypočuli celý príbeh značky CFMOTO, jej vízie do budúcnosti, smerovanie, zaujímavé boli i čísla predaja a postavenia značky na trhu a jednoznačne hneď vtedy sme sa rozhodli, že túto značku podporíme, čo môže byť výborná budúcnosť nielen pre CFMOTO ale samozrejme a pre nás. Okamžite sme hľadali možnosti ako vyňať z nášho portfólia multibrandu značku CFMOTO, v Galante by to nešlo a tak sme sa nasmerovali na Nitru. Len v Nitre býva cez 80000 obyvateľov a k tomu je tu zaujímavé agro okolie, región je priam ideálny pre využitie štvorkoliek na prácu či zábavu a o tom, že to je motorkársky kraj nemusíme pochybovať. Ak sa pýtaš na predajňu v Galante, tá samozrejme ide svoj zabehnutý život ďalej v takom režime ako doposiaľ. CFMOTO SHOP v Nitre je pre nás novou výzvou – čisto značková predajňa. Vítame tu tak motorkárov ako i štvorkolkárov a to nie len v smere predaja, ale samozrejme aj servisu, či ostatných služieb s tým spojených,“ dodáva na záver Martin.

Hľadajte na internete: WWW.CF-MOTO.SK

Hľadajte na FB: CF MOTO NITRA

Adresa: CFMOTO NITRA, Novozámocká 160/87, 949 01 Nitra Tel: +421 948 646 091 E-mail: info@cf-moto.sk01.06.20, VladiB    
Foto titulka
Nitra - nová značková predajňa motoriek a štvorkoliek CFMOTO odo dnes otvorená!


Diskusia k článku
Vložiť príspevok môže iba registrovaný užívateľ.
Mediálni partneri
Motomagazín
Reklamní partneri
Copyright © 2oo4-2o2o eXe | ISSN 1337-3064 | Všetky práva vyhradené | Redakcia | RSS | Prístupnosť | Motocykel.sk na Facebooku 0.02431