Connect with us

Spravodajstvo

Ducati opäť vo filme

Publikovaný

on

Zdá sa, že filmoví producenti v Hollywoode majú skutočnú slabosť pre značku Ducati a v posledných rokoch sa motocykle tejto značky veľmi často objavujú na filmovom plátne. Najnovším filmom, kde sa Ducati objaví bude nová akčná komédia „Knight and Day“ (slovenská premiéra 1. júla 2010), kde hlavné úlohy obsadil Tom Cruise spolu s Cameron Diaz a vo „vedľajšej“ úlohe si zahrá aj Ducati Hypermotard, ktorý sa pre dvojicu hlavných hrdinov na chvíľu stane rýchlym a akčným spoločníkom. Mimochodom Hypermotard patrí medzi obľúbené stroje Toma Cruisa a jeho rola v tomto filme tak určite nie je náhodná.

Viac na: [linka]

Advertisement

5 komentárov

1 komentár

 1. andrejjj

  31. mája 2010 at 17:51

  Najviac sa mi paci ako rychlo dokaze zabrzdit na tom piesku v tom stadione a este ako to pri tom paradne asfalotovo piska 🙂

 2. satanokky

  1. júna 2010 at 7:04

  Mne sa paci ako sa ta senorita prehodi zozadu na nadrz a uz striela po tych zlych chlapcoch.
  A ta fotka co tu je ta to je riadna zlatanina. Skoro ako nas prvy hokejovy maskot Goooly. Motorka s Kruizom a Diasovou obaja bez heliem s dokonale nalíčenými tvárami, nastylovanými vlasmi ako z Burdy, ani naznakom nevidno deformaciu tvare alebo oblecenia vplyvom prudiaceho vzduchu. Motorka nablýskana lepšie ako v showroome. Stojace predne koleso bez naznaku rozmazania vzorky gumy vplyvom otacania sa kolesa po povrchu zeme – uz vidim ako mi experti na fotografiu píšu, že to je možné. A v pozadí stádo zúrivých býkov spolu so stromom ako vybraným z dokumentu na Discovery Channel. Samozrejme ze celé to stádo je len počítačova animácia – a navyše len taká úplne jednoduchá. No asi hlavné postavy boli nenažrané a na ich vyplatenie sa použilo 90% rozpočtu filmu tak neostalo na poriadnu propagáciu.
  Ja som od filmu s Kruizom (okrem Rain Man) nikdy neočakával, že to bude niečo čo by človeka nadchlo ale čím ďalej sú tie filmy absurdnejšie a absurdnejšie. Ale komu sa to páči nech si to pozrie. Mne to je jedno.
  A nechoďte namňa so spisovnou slovenčinou. Dobre?

 3. VladiB

  1. júna 2010 at 12:31

  satanokky Kua ty si to teda rozobral, máš pravdu, ale v „holomude“ to tak proste chodí, to ťa nesmie vytáčať, to predsa nie je realita

 4. satanokky

  1. júna 2010 at 14:15

  VladiB Mňa to vôbec nevytáča. Ja to pozerať nebudem – kvôli minútovej naháňačke na motorke sa to neoplatí. To radšej nejaký ten GhostRider alebo NitroCircus.
  Ja som sa len pozastavil nad tou nekvalitou tej prezentačnej fotky. Ako som písal – dvaja nenažratý herci zožerú 90% rozpočtu a potom sa to takto lacno propaguje.
  Ako vysoko má ta Ducati sedlo od zeme? Dosiahne z nej ten trpaslík Kruiz vôbec na zem, alebo zastavuje len pri obrubníku?

 5. VladiB

  1. júna 2010 at 14:35

  825 mm takže ako hovorí campa je to špičkový jazdec, stále stojí na špičkách

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri