Connect with us

Spravodajstvo

Ewan McGregor a Charley Boorman s H-D LiveWire™ 13000 míľ za 100 dní!

Publikovaný

on

Apple TV+ predstavuje prvú ukážku dokumentárneho TV programu “Long Way Up,”

Nová premiérová séria v hlavných úlohách s Ewanom McGregorom a Charleym Boormanom
“Long Way Up” v celosvetovej premiére 18. septembra na Apple TV+Foto

Tlačová správa, BRATISLAVA, 27. augusta 2020 

Apple TV+ tento týždeň predstavila prvú ukážku “Long Way Up,” novej motocyklovej série dokumentárneho TV programu, v hlavných úlohách s Ewanom McGregorom a Charleym Boormanom. Po viac než 10 rokoch od ich posledného motocyklového dobrodružstva okolo sveta sa tak títo najlepší priatelia opäť vydávajú na cestu. Prvé tri epizódy “Long Way Up” budu uvedené v celosvetovej premiére na Apple TV+ v piatok 18. septembra a ďalšie epizódy budú odvysielané následne každý týždeň.

13 000 míľ za 100 dní, 16 hraničných prejazdov a 13 zemí, počínajúc mestom Ushuaia na vrcholku južnej Ameriky. Taký je road trip Ewana a Charleyho, ktorí putujú nádhernou a neprebádanou krajinou južnej a strednej Ameriky, v ich doposiaľ najnáročnejšej výprave. Tentokrát vybavení špičkovou technológiou svojich elektrických motocyklov Harley-Davidson LiveWire.

Nová séria bude sledovať Ewana a Charleyho na ich ceste naprieč Argentínou, Chile, Bolíviou, Peru, Ekvádorom a ďalej cez Kolumbiu, strednú Ameriku a Mexiko.Foto

Spoločnosť Harley-Davidson je nadšená, že sa objaví v “Long Way Up” s Ewanom McGregorom a Charleym Boormanom. Model Harley-Davidson LiveWire™ je vzrušujúci elektrický motocykel, ktorý posúva hranice výkonu, technológií a designu vo svete jednostopových strojov. Motocykle Harley-Davidson LiveWire, ktoré sa objavujú v novej sérii “Long Way Up”, vychádzajú z klasického sériového modelu a boli upravené tak, aby posunuli svoje možnosti až na samotné hranice, a boli využiteľné práve pre tento TV seriál. Doplňme, že sériové modely Harley-Davidson LiveWire sú k dispozícii vo vybraných oficiálnych dealerstvách značky po celom svete.

Long Way Up“ je nová originálna séria, ktorá nadväzuje na predchádzajúce dobrodružstvo Ewana a Charleyho v „Long Way Round“ a „Long Way Down“.

Harley-Davidson
Spoločnosť Harley-Davidson Motor Company už od roku 1903 plní sen o osobnej slobode vďaka inovatívnemu prístupu k jednostopovým dopravným prostriedkom. Táto spoločnosť ponúka stále širšiu škálu špičkových a nezameniteľných motocyklov s bohatými možnosťami ďalšej customizácie a posilňuje zážitky z jazdy prostredníctvom akcií Harley-Davidson, výnimočné ponuky motocyklových dielov, príslušenstva, oblečenia a značkových doplnkov. Prečítajte si ďalšie informácie o tom, ako značka Harley-Davidson formuje novú generáciu jazdcov, na adrese www.harley-davidson.sk.

 

Ewan McGregor a Charley Boorman s H-D LiveWire™ 13000 míľ za 100 dní!

Continue Reading
2 komentáre

2 Comments

  1. papi

    28. augusta 2020 at 10:37

    😈 Zatiaľ sa rozmiestňujú elektrocentrály na dobíjanie po celej dĺžke trasy… 😈

  2. ahojko

    28. augusta 2020 at 11:56

    Alebo za nimi pojde pojazdne Support Vehicle s velkou elektrocentralou ????

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Top výber

Partneri

Sme členom skupiny

Prevádzkovateľ stránky Drivers media s. r. o.
Orechová 2787/12, 900 28 Ivanka pri Dunaji
IČO: 53376242 DIČ: 2121366093
Copyright © 2020 Motocykel.sk