Connect with us

Odpoveď na: 40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme Odpoveď na: 40+ – tu sme

#101851
ahojko
Účastník (Participant)

No a aby Retro neplakal,

aj prenho jedna akoze historicka,

ked si odmysli tu motku vpravo…:

Aj motka stara, aj baby, aj hulenie…

Partneri