Connect with us

Odpoveď na: Najkrajší kút na Slovensku

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Najkrajší kút na Slovensku Odpoveď na: Najkrajší kút na Slovensku

yagiza
Účastník (Participant)

ma zaujem o to co mu poviem. uz som mu povedala o Cachticiach, ze tam byvala Drakulova sestra ktora tyrala mlade baby a kupala sa v ich krvi a aj si z nej glgla a ze alzbeta bola priekopnickou v sado-maso a jej vynalezy sa dodnes pouzivaju (co na tom ze je to somarina, hlavne ze o dotrepe turizmus) velmi ho to zaujimalo a vela sa pytal, az mi dochadzala fantazia a uz bol otravny 🙂

dalsie co mu nesmie ujst je Lunik IX. nevedela som ako to opisat a tak som to opisala ako jeden z divov sveta- radsej raz vidiet ako 100x pocut 🙂

inak v Cechach ide do Kutnej Hory, kde je ten kostol vyzdobeny kostami ludi co umreli na na mor a do Prahy. v Prahe uz bol dvakrat tak sa tam chce vratit

Jaskyne nemoze, je klaustrofobik 😟

opisala som mu aj ten vodny system pri banskej stiavnici, co je jeden z prvych na svete a francuzi to zopakovali po nas, ale to som hned videla, ze ho to nezaujima. V Bojniciach maju na hovno prekladatelov, to som zazila na vlastnej kozi ☹️

este som mu povedala o Trencine a ich hrade, ze to MUSI vidiet. (nevie ze na samy vrch ide kopec schodov a ziaden vytah) a povedala som mu aj povest o tej ich studni (myslim ze to bola ta v trencine co sa kopala cele desatrocia, heh trencania?) 😕

take kuriozity ho zaujimaju a unikatnosti a este dobre ak je to ovencene nejakymi „neuveritelnymi“ pribehmi 🙂

ako vidite robim svoje, pre zvysenie turizmu.

inak slovaci su znami tym, tuna v anglii, ze skonzumujeme kopec zmrzliny 🙂 😁

Partneri