Connect with us

Odpoveď na: Dovoz motorky z Českej Republiky

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Dovoz motorky z Českej Republiky Odpoveď na: Dovoz motorky z Českej Republiky

#70858
dedo2
Účastník (Participant)

Relic,pri prezeraí článkov ma zaujal tento Tvoj,lebo práve v tomto období t.j.10.10.2007 mi končí jeden rok používania motorky na českých značkách a ideme ju prihlásit,ako svoj majetok k nám na Slovensko.Po velkých problemoch pri dovoze motorky podotýkam z Českej republiky a unie som musel pri dovoze predložit to neštastné a blbé a ešte aj zbytočné,iba na Slovensku vyžadujuce COC,samozrejme že mi ho nedali,o podmienkach možem neskor,musel som motorku znova vyviest do Českej republiky,nájst človeka ktorý má dve občianstva a už to aj jelo…Vobec mi do dnešného dna nevadilo,že jazdím na českých špz,ba tvrdím,že som si na nu uplne zvykol.Tento termín sa mi nezadržitelne blíži,budem informovat,ako mi to všetko dopadlo.Držte mi palce,aby i na mojom miláčikovi svietila slovenská špz.

Partneri