Connect with us

Odpoveď na: Motooblecenie PADANA

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Motooblecenie PADANA Odpoveď na: Motooblecenie PADANA

#74258
chmelo
Účastník (Participant)

Ja mam od tej firmy rukavice na cestnu moto, oznacenie si uz nepamatam ale podobne ako red race len su v ciernom a bol na nich nasity chranic na jednom prste uplne inde ako by mal byt… takze mi ich vymenili a kamaratovi sa zase zacali parat, tiez vymena.

a este mam prvu sezonu kozenu kombinezu PGS – red edition a zacali sa mi parat nohavice, nie vela, ale na konci sezony to pojdem reklamovat a este jedna neprijemna vec. ked som v nej viacej zmokol tak som mal z rukavov cierne ruky. koza asi pustila farbu. je pravda ze som ju neimpregnoval, ale farbit by asi aj tak nemala.

takze asi tolko, ale inac som spokojny.

Partneri