Connect with us

Odpoveď na: Dovoz vozidiel by malo byť jednoduchší

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Dovoz vozidiel by malo byť jednoduchší Odpoveď na: Dovoz vozidiel by malo byť jednoduchší

#76428
MartineR
Účastník (Participant)

…Z výkladového oznámenia EK tiež vyplýva, že technické vlastnosti vozidla, ktoré už bolo predtým zaevidované v inom členskom štáte, by sa mali posúdiť na základe technických podmienok platných v prijímacom členskom štáte, avšak platných v momente schválenia v členskom štáte pôvodu…

dufam ze nikoho nenapadne doviezt si nejaku daciu z rumunska… (alebo akykolvek obdobny vrak z unie)

tam splni vsetky ich "normy" a tu pribudne medzi dalsi kovosrot, ktoreho tu na cestach mame uz beztak dost …

Partneri