Connect with us
Aprilia Tuareg 660

Odpoveď na: Výber motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Výber motocykla Odpoveď na: Výber motocykla

Lavergsx600
Účastník (Participant)

Heavy ked si vsimnej moja rada znela ako prva nahacove masiny, cize gsr 600 alebo honda hornet. ale ked clovek oblubuje sporty, preco kupovat nahaca? porovnaval som gsr 600 (nahac) s gsxr600 (sport) a vykonovo je to takmer rovnake, obe idu nad 200km/h. obe acceleruju z 0 na 100 za menej ako 4 sekund. tak o com je motorka ak ne vo velkej miere o rozume? … Tvorca tejto debaty, ctihodny VASILI21 ma uz skusenosti s motorkami mensieho kalibru, preco sa opat vraciak k malim? je to na nom ci ma ambiciu rast kubatorov, ja napriklad nie, mne staci 600. po 1000cke nikdy nesiahnem… k tomu co som napisal ze naucis sa jazdit len na poriadnej masine, za tym si stojim, pretoze ucit sa na pionieri (ani neviem jak ta motorka vyzera, musim kuknut do google) , alebo jawke 350 je jedna vec, ale osobne si myslim ze ak niekto raz sadne na 600stovku nahaca ci sporta, je to nebo a zem oproti tej 350 ci 250 ci 150 ci 50. jazdil som troska aj na 50 siatke, aj na 250siatke. moje dojmi boli z toho asi take… v naklone som to nemal pod kontrolou, bralo ma nekam do riti, mal som pocit ze sa motorka podo mnou vlni a padnem… takze volba je jasna . 600stovecka nejaka. moj problem je ten ze som nesedel na sporte, tak neviem porovnat na nom jazdu. takze sa mi v hlave bije myslienka nahaca s sportom. ale vyriesim tuto situaciu, nasiel som kamarata co sa mi da povozit na gsxr600 🙂 tesim sa . ps.s ako vzdy, vela happy km zelam

Partneri