Connect with us

Odpoveď na: Výber motocykla

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Výber motocykla Odpoveď na: Výber motocykla

#78078
Heavy
Účastník (Participant)

kuky – ja by som teda nešiel domov na autobuse – ale asi v autobuse… 😀 A keď sme už v tejto debate, KUA akú motku vlastne špekuluješ ty na túto sezónu. A vieš o tom, že dnes je to presne rok, čo som predal našu motorku? 😉

eXeBaT 😀 😀 😀 Ty fakt vieš dopriať čerešničku na torte 😀

klasik Tak to teraz pekne kecáš… 😀 Keď som dal dole kryt z reťaze, našiel som tam "kozmickú hmotu" (no, dobre mohol to byť aj prach so sprejom na reťaz, ale kto to už dnes vie…) 😁

Lavergsx600 pochybujem ze bezny uzivatel sa niekedy pusti do oprav sam – no pochybuj kľudne ďalej, ale asi by si prestal pochybovať, keby si vedel, aké opravy už doma zvládli niektorí motorkári, ktorý už prispeli aj do tejto diskusie. Bolo by vhodné zvážiť výroky, ako napríklad vy ste mozno iny borci. vy si setko opravit sami, servisi su len pre takych ako som ja ne? – práve takto vznikajú zbytočné hádky, pretože, keby si túto vetu adresoval priamo mne, tak po Tebe tiež pekne vyletím.

Ber to ako na vojne – oni sú "starí mazáci" a Ty si "mladý", takže sem-tam do Teba niekto zarýpe, skús to brať z nadhľadom a hneď sa nevytáčaj – proste je to tak a nič s tým neurobíš… 😉 😇

Partneri