Connect with us

Odpoveď na: ???????? Neverím…………..

Domov Diskusné Fóra Kaviareň ???????? Neverím………….. Odpoveď na: ???????? Neverím…………..

#79283
italofighter
Účastník (Participant)

Ci je raptor antistromak c 1 neviem ale pochybujem o tom pretoze osobne som mu jedneho doviezol od chalanov z nitry ktoreho vlastnila v nitre mu nejake veci nanvybavovali a bol tam aj kupeny a cely bol vyskereny od radosti ked som mu ho predaval ze tu mas svojho stroma a tieto vojny o tom ze kto ma klub alebo nemm klub a podobne ved je to trapne ako podla mna ide o to aby sme si zajazdili a je jedno na akej masine jazdis kazdy ma svoj vkus styl a bez ohladu toho mi je jedno ak pojde so mnou endurak choprista ci stritak alebo cokolvek co ma kolesa pokial je to spravny chlap alebo baba tak je to oki a ked je niekto pako tak moze mat cokolvek kaslem sa na neho poznam z vlastnych skusenosti tiez som bol clenom klubu kazdy sa tvaril ze parada mame klub a ked doslok tomu aby pomohol jeden druhemu tak sa otocil chrbtom pritom sam nemohol vedet kedy bude potrebovat pomoc nechapem tuo mentalitu kazdy sa musi vyvysovat nad niekoho ze ja mam taku masinu a ja hentaku nie je to jedno pamatam si casy ked sa jazdilo na starych jawach a bolo jedno kde a s kym a bolo dobre a teraz? kazdy sa len predvadza ako kohut na smetisku o com to je?

Partneri