Connect with us

Spravodajstvo

Honda predstavila Android Auto pre modelový rad Gold Wing

Publikovaný

on

A je to tu, Honda oznámila, že Android Auto bude integrovaný do súčasného modelu Gold Wing! Bikeri so smartfónmi Android si budú môcť bez problémov užívať aplikácie a funkcie ako hudba, telefónne hovory a správy priamo na svojej motorke.

Honda Gold Wing má dlhú históriu

Keďže GOLDWING GL1000 bol uvedený do predaja v Severnej Amerike už v roku 1975, modelový rad Gold Wing sa vyvíja ako vlajková loď značky Honda už viac ako štyri desaťročia. V októbri 2017 sa úplne nový Gold Wing stal prvým motocyklom na svete s integráciou Apple CarPlay. Mnoho zákazníkov dobre prijalo navigačné funkcie, ktoré zlepšujú zážitok z jazdy a služby špecifické pre jednotlivé aplikácie.

Android a motorky, ide to k sebe?

Android Auto je jednoduchý a bezpečný spôsob, ako používať telefón na motocykli. Vďaka zjednodušenému rozhraniu a ľahko použiteľným hlasovým povelom je navrhnutý tak, aby minimalizoval rozptýlenie a mohli ste sa sústrediť na cestu. Android Auto uľahčuje prístup k obľúbeným aplikáciám hudby, médií a správ na vašom motocykli. S asistentom Google v systéme Android Auto môžete zostať sústredení, prepojení a pobaviť sa, pričom budete mať oči na ceste a ruky na riadidlách.

Pribúdať budú ďalšie a ďalšie modely s integrovanými aplikáciami Apple CarPlay a Android Auto. Honda plánuje priniesť viac komfortu a pohodlia pre životný štýl motocyklových zákazníkov po celom svete.

Podrobnosti o systéme Android Auto nájdete na oficiálnej stránke Android android.com/auto
Android a Android Auto sú registrované ochranné známky spoločnosti Google LLC. Apple CarPlay je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc.
Bluetooth je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG, Inc.
*1 Android Auto je mobilná aplikácia vyvinutá spoločnosťou Google LLC na podporu jazdy. Android Auto vyžaduje smartphone so systémom Android 5.0 alebo novším a aplikáciou Android Auto. Ak ho budete používať pri jazde na Gold Wingu, bude tiež potrebné prepojenie s Bluetooth slúchadlami (predávane samostatne). Môžu sa účtovať poplatky za aplikáciu a komunikáciu.
*2 Certifikované spoločnosťou Google LLC.
*3 Súčasný model, po modely 2018: 2BL-SC79/SC79.
*4 Interný výskum spoločnosti Honda (od októbra 2017).
*5 Bluetooth® slúchadlá (predávane samostatne) sú požadované na použitie s Apple CarPlay. Môžu sa účtovať poplatky za aplikáciu a komunikáciu.

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri