Dovoz motorky z Českej Republiky
Domov › Diskusné Fóra › Motoporadňa › Dovoz motorky z Českej Republiky
- Toto téma obsahuje 17 odpovedí, 14 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 9 mesiacmi od
dedo2.
-
AutorPríspevky
-
7. januára 2007 o 9:20 #70841
Flashko24
Účastník (Participant)Caute!
Ludia ako je to s dovozom motorky z Ceskej Republiky?
Preco je malo ludi co vozia motorky z Ceska?
Su s tym nejake velke problemy?
Ake su tam poplatky okolo toho aby som to vedel prihlasit?
Ak sa to vobec da prihlasit.Piste.Rad sa od vas dozviem nove informacie.Vdaka
Flashko247. januára 2007 o 11:24 #70842alek
Účastník (Participant)Postup je uplne rovnaky ako dovoz z akejkolvek inej krajiny z EU cize da sa po splneni urcitych podmienok… 🙂
7. januára 2007 o 13:31 #70843milan3232
Účastník (Participant)Skus pouzit vyhladavac, uz to tu bolo rozoberane, pripadne navstiv dalsie servery.
8. januára 2007 o 15:02 #70844paposisa
Účastník (Participant)Ja som si doviezol novu motorku z Ciech. Nie je to ziadny problem a este som aj usetril cca 50 000.-Sk. Zapis ma stal asi 5000.Sk . Najviac casu zaberu policajti. Cele to trvalo tyzden.Potrebujes prelozit jeden formular , STK , okresny urad ti vyda kladne stanovisko a ides na Policiu kde si ju hned musis aj poistit. V Ba je to na Kopcianskej a poistovne su priamo tam.
8. januára 2007 o 21:07 #70845Kwasak
Účastník (Participant)Z Ciech treba nechat prekladat formulare?
9. januára 2007 o 7:38 #70846Flashko24
Účastník (Participant)Cize nemal by to byt problem???
Preto sa pytam lebo v Cechach su zaujimave ceny.
Napriek tomu moj znamy radsej nosi motorky z Talianska co je dost daleko.9. januára 2007 o 14:16 #70847Tusitel
Účastník (Participant)Ja som si dovazal ojazdenu z Ciech. Celu proceduru som si vybavoval sam,takze mozem poradit co budes potrebovat. 🙂
9. januára 2007 o 19:06 #70848paposisa
Účastník (Participant)Kwasak Cesky jazyk nie je uradna rec v SK.
11. januára 2007 o 8:57 #70849Flashko24
Účastník (Participant)ak by si mohol tak mi porad na jbl(z)centrum.sk Tusitel
11. januára 2007 o 17:59 #70850Kwasak
Účastník (Participant)paposisa, takze: z cestiny nie je nutne prekladat dokumenty, iba ak COC, za predpokladu, ze je vydane v inej reci, ako je CZ alebo SK. Toto mi bolo povedane clovekom zaoberajucim sa prihlasovanim vozidiel na dopravnom inspektorate, ako aj kompletnym prihlasovanim dovezenych aut a motoriek.
18. januára 2007 o 17:58 #70851MiroK
Účastník (Participant)Poslite aj mne.
Chystam sa kupit jednu moto z CZ a nemam s tym ziadnu skusenost, takze nejaky navod urcite pomoze.Dik
20. marca 2007 o 2:06 #70852SETHE
Účastník (Participant)V cechach su niektore modelyodost drahsie nez napr. v ITA…. alebo svajciarsku…ale zas..mozes tam /do cz/ ist naotocku a okuknut…cize… mato asi svoje +/- 😉
20. marca 2007 o 7:33 #70853raptor
Účastník (Participant)Ked kupujes s ciech tak plati presne to iste ako z inej krajiny EU, tzn. v sucasnom stave musis mat COC
20. marca 2007 o 8:36 #70854FERRARIMEN
Účastník (Participant)No velmi by som z Talianska motorku nechcel ,su dost znicene a vyrajbane
20. marca 2007 o 10:19 #70855Relic
Účastník (Participant)… neviem ci tu alebo na motorajte som postrehol nieco, ze ak preukazes nejaky rok ze si ju mal v zahranici (cechy sa spominali konkretne) v uzivani tak nejake papiere odpadaju, zda sa mi ze dotycny prave COC spominal. Co je na tom pravdy?
A hlavne bez utoku, hosi! Pytam sa … -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
