Connect with us

Dovoz motorky z Českej Republiky

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Dovoz motorky z Českej Republiky

Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Autor
    Príspevky
  • #70856
    etienne
    Účastník (Participant)

    Relic. Ano mas pravdu ale musis ju tam pouzivat rok, je tam este nejaka podmienka ale neviem uz presne aka, tak radsej ken nejsem isty netrepnem cest

    #70857
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Problém je v tom že v ČR COC nepotřebuješ a tak ho nikdo kdo motorku prodává nemá a ani výrobce ho sám o sobě k nové motorce nedává. Jen na požádání. Na co by to taky dával, když to není potřeba. Tento zvyk má z celé EU jen Slovensko. A bez COC motorku na Slovensku nepřihlásíš. A dodatečné sehnání COC jde jen u někteých motorek (které to jsou by mělo být někde v seznamu na netu). Tohle spoustu lidí od koupě jeté motorky ze zahraničí odradí.

    #70858
    dedo2
    Účastník (Participant)

    Relic,pri prezeraí článkov ma zaujal tento Tvoj,lebo práve v tomto období t.j.10.10.2007 mi končí jeden rok používania motorky na českých značkách a ideme ju prihlásit,ako svoj majetok k nám na Slovensko.Po velkých problemoch pri dovoze motorky podotýkam z Českej republiky a unie som musel pri dovoze predložit to neštastné a blbé a ešte aj zbytočné,iba na Slovensku vyžadujuce COC,samozrejme že mi ho nedali,o podmienkach možem neskor,musel som motorku znova vyviest do Českej republiky,nájst človeka ktorý má dve občianstva a už to aj jelo…Vobec mi do dnešného dna nevadilo,že jazdím na českých špz,ba tvrdím,že som si na nu uplne zvykol.Tento termín sa mi nezadržitelne blíži,budem informovat,ako mi to všetko dopadlo.Držte mi palce,aby i na mojom miláčikovi svietila slovenská špz.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri