Turistické články
Bonneville Salt Flats
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 2 mesiacePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Honda Goldwing 50th Anniversary: Polstoročie na vrchole potravinového reťazca

tomXX
16. júla 2007 at 6:12
Odohraval sa tam aj film The World“s Fastest Indian 😉 Mozem len doporucit!
[linka]
MartineR
16. júla 2007 at 7:02
tomXX tak tak, alebo vo volnom preklade “ v zajatí rýchlosti“.
racer8
16. júla 2007 at 7:26
Solne jazero???? a my nadavame v zime ked sypu sol ze nam to stroje rozozere a oni si tam ryxlostne rekordy nahanaju 😁 😀 😁 🤐
MartineR
16. júla 2007 at 8:06
racer8 Ty kokso … s GSX-R sa da jazdit aj v zime po nasolenych cestach ?? Ja si teda vacsinou pockam, aspon kym zlezie sneh, no proti gustu žiaden dišputát … 😟
cbr900
16. júla 2007 at 8:37
all … organizácia Utah Salt Flats Racing Association USFRA ma už aj pozvala, aby som tam došiel s CAMEL TEAM, ale nevydalo 😀 … možno v budúcom storočí 😁 … ale mrkol by som sa tam 😁
racer8
16. júla 2007 at 11:57
MartineR kto umi ten umi kto neumi ten sa vola MartineR 😶 😈 😀 😀 😀 😀 a kto hovoril o moto?
MartineR
16. júla 2007 at 12:19
racer8 beriem to ako úvahu z mladíckej nerozvážnosti.