Connect with us

Odpoveď na: 40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme Odpoveď na: 40+ – tu sme

#101909
ahojko
Účastník (Participant)

Nehadam sa, ale este som to nikde necital ani nepocul,

iba v SK drbniku. Ale tam pisali ze matka mu bola slovenka…

Ale v nom pisali aj to ze 99 rocna babicka

porodila sedmorcata, a styri boli martania.

Partneri