40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 5 mesiacmi, 3 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
22. septembra 2013 o 18:05 #84396
maguma
Účastník (Participant)Dnes sme sa dohodli, že skúsime pokračovať v našej diskusii na tomto diskusnom fóre, nakoľko na nastali skutočnosti nezlučiteľné s našou filozofiou ponímania slobodnej diskusie a akosi nám kvôli prebytku južného ovocia začali ubúdať členovia (asi sa prežrali banánov 😁 ). Týmto vyhlásením ma poveril samovymenovaný ctený výbor IK GTX, OTK GTX a , riaditeľ GTXHMÚ a zároveň KŠ . S pozdravom Veľa zdaru v novej diskusii sa pripája 👍 👍 👍
22. septembra 2013 o 18:06 #84397maguma
Účastník (Participant)Podarilo sa otvoriť túto diskusiu, môžeme začať 👋 👋
22. septembra 2013 o 18:41 #84398maguma
Účastník (Participant)Bobolak, yoffo a malylapaj sú tí traja poverovatelia, ušili sme to pri guláši na cestných pretekoch veteránov v Malackách, preteky stáli za to, hlavne tie staré stroje, kde bolo vidieť technické umenie konštruktérov a hlavne jazdcov, ktorí tieto stroje udržujú pri živote a popri tom ešte na nich aj závodia, kalap dole 🙂 🙂
22. septembra 2013 o 18:44 #84399amper
Účastník (Participant)čauko už som tu v kaviarni aj ja 👋
22. septembra 2013 o 18:47 #84400maguma
Účastník (Participant)Objednaj mi jednu viedenskú, hneď prídem 😀 😀
22. septembra 2013 o 18:50 #84401maguma
Účastník (Participant)Amper, zabudol som, vitaj a zaraď sa 🙂 😁 😀
22. septembra 2013 o 18:54 #84402amper
Účastník (Participant)Za koho 😕 veď tu nikoho neni …. okrem Teba 😀
22. septembra 2013 o 18:56 #84403maguma
Účastník (Participant)Mysli trochu globálne 🤣 🤣 zaraď sa kde chceš 🙄 🙄
22. septembra 2013 o 18:58 #8440422. septembra 2013 o 19:09 #84405maguma
Účastník (Participant)Ono to ide, ešte zostáva vyriešiť fotky 🤣
22. septembra 2013 o 19:19 #84406bobolak
Účastník (Participant)Akože tu nikto neni,amper neklam len sa mi sem akosi napuchov prihlasuje 🙄
22. septembra 2013 o 19:20 #84407sHARk
Účastník (Participant)Zdravíčko 👋 kafíčko
22. septembra 2013 o 19:21 #84408ibejde
Účastník (Participant)Nazdar chlapci, mam registraciu pod inym nickom, ale ak to tu pojde dalej, tak sa preregistrujem.
<\“)))><
😉
22. septembra 2013 o 19:23 #84409amper
Účastník (Participant)Začína sa my tu páčiť 👍
22. septembra 2013 o 19:47 #84410Max7
Účastník (Participant)Zdravim vsetkych, 👋
vychodna gubernia 👋 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
Jawa Pérák 350: Súboj generácií, ktorý delí 70 rokov, ale spája jedna vášeň
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
