Connect with us

Odpoveď na: Váš najväčší trapas na moto

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Váš najväčší trapas na moto Odpoveď na: Váš najväčší trapas na moto

#65119
milan3232
Účastník (Participant)

ja nemam trapasy, iba usmevne prihody.

Napr : idem sa Simsone a vchadzam na krizovatku, kde mam stopku. Brzdim. Chcem dat dolu nohu ako oporu. Spomalujem. Spomalujem. Skoro stojim. Noha – tlacim, tlacim a nic. Tak som na krizovatke zastavil a … preklopil sa (zalahol) na lavu stranu. Len tak.

Vysvetlenie – Simak ma na lavej strane nakopavacku a ta sa navliekla do mojej nohavice pri nasadani. To som vsak zistil az na zemi, cerveny ako rak 😀

Partneri