Connect with us

Váš najväčší trapas na moto

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Váš najväčší trapas na moto

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65118
    yagiza
    Účastník (Participant)

    aky bol vas najvacsi trapas na moto?

    moj vodicak este stale horuci vybrala som sa na Box Hill, Dorking , Surrey, miesto kde sa stretavaju motorkari denne cely rok. po chvili si ku mne prisadla skupinka styroch motorkarov a kecali sme. ja som sa pytala a oni skuseni odpovedali. bol cas vratit sa domov a tak som sa rozlucila. ako tak idem k motorke vsimla som si ze nekecaju. otocim sa a ticho pozerali na mna. radsej som si mala zahryznut do jazyka ale povedala som im: „watch and learn!“ (pozeraj a uc sa) nastartujem moto a hovorim si: teraz vam chlapci ukazem odpich. zaradim jednotku pustim spojku a moto zhasla. no asi som spojku rychlo pustila, skusim to este raz jemnejsie, zhasla, toto som predviedla 5 krat a potom mi jeden z kolegov ktori sa uz rehotali, zakrical: „bocny stojan!“ fakt. na ten som uplne zabudla. ..

    trapasov som mala na celu knihu, ale tento je moj „najoblubenejsi“ 🙂 😀

    #65119
    milan3232
    Účastník (Participant)

    ja nemam trapasy, iba usmevne prihody.

    Napr : idem sa Simsone a vchadzam na krizovatku, kde mam stopku. Brzdim. Chcem dat dolu nohu ako oporu. Spomalujem. Spomalujem. Skoro stojim. Noha – tlacim, tlacim a nic. Tak som na krizovatke zastavil a … preklopil sa (zalahol) na lavu stranu. Len tak.

    Vysvetlenie – Simak ma na lavej strane nakopavacku a ta sa navliekla do mojej nohavice pri nasadani. To som vsak zistil az na zemi, cerveny ako rak 😀

    #65120
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    milan3232 predbehol si ma mne sa to stalo rano pred skolou 😀 😀 😀 od vtedy som tak zvlastne dvihal nohu na istotu a radsej spustal obe…… 😁

    #65121
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Ja som zastavil v noci na križovatke, položil nohy na zem, a bác aj s motorkou. Nevšimol som si, že tam bola po zime vyfrézovaná asi 10 cm hlboká a 40 cm široká diera v asfalte, takže pravá noha išla do prázdna. Moji kamaráti sa nesmiali, oni sa priam „ujebávali“ 😀

    #65122
    wert
    Účastník (Participant)

    milan3232 toto sa stalo aj mne len mne sa nohavica zahytila o stupacku 😁..mne sa raz stalo prisiel som u nas v dedine pred miestnu krcmicku a na terase vonku sedelo plno ludi zastal som dal dole prilbu zavesil na spetak zosadol z moto pustil ju a motorka jeb na zem samozrejme vsetci rehot 😀 😀..zabudol som vyklopit stojan 🙂

    #65123
    doctor
    Účastník (Participant)

    Mne sa stalo este na starej jawke pred krcmou.Chcel som bohovsky machrovat a trochu zahrabat a v tom drb vystrelilo mi sviecku.Bola to hanba jak hovado.

    #65124
    milan3232
    Účastník (Participant)

    wert tak si viem predstavit, ze tvoj slavny prijazd musi byt temou krcmovych debat este teraz a v dedine si znami pod prezyvkou „Ten, co odhodil motorku“

    #65125
    milan3232
    Účastník (Participant)

    yagiza raz som videl chlapika na Jawe, ktory na to tiez zabudol – na Jawe to nezhasne – spadol velmi neprijemne. Samozrejme vstal s frajerskym usmevom, ale ledva chodil.

    #65126
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Je to asi 4 roky naspäť, bol som sa vozit v hroznej horucave. Jazdim systemom chlapka z reklamy na SV1000-hodim sipku do mapy. Asi po 100 km som zastavil na kraji vozovky a vtom… poznate to, priserna horucava. Chcem si to napravit tam dole ako „božsky Valle“ a pac ho na zem. Bol som tak z tej horucavy unaveny ze som nemohol moto zdvihnut. Okolo jazdili auta dovolenkarov tlemiacich sa ako by prave vyhrali v „Hodine pravdy“ a ja sa tvarim ako keby som v tejto hre vyhral tu mineralku. Nikto nezastavil a ja som najskor vynadal motorke potom sebe. Zastavuje policajt.. kua to bude reci! Spadol si ? Nie len mi to dr..o na zem. Pomoze mi s moto a ani sa nestacim podakovat je prec.No co, aspon som spravil divadlo dovolenkarom 😁

    #65127
    draciatko
    Účastník (Participant)

    NO mne sa stal tiež fajn trapas. Tak doviezla som práve motorku domov, povedala som si že sa idem niekam previezť. Kenny išiel so mnou ako ľadviňák. Predbehli sme skupinku asi piatich motorkárom. Zastavili sme na križovatke na červenú a prvá som bola ja za mnou asi dve autá a za nimi skupina motorkárov. Ako sme tak stáli začali vrm-vrm vrčať jasné, že ja najsamväčší kaper som sa machersky pridala .Nevšimla som si že už zasvietila zelená. Ako som išla dávať nohu na stúpačku tak sa mi zachitila nohavica o stúpačku a prevážila som sa stranu a skoro s nou drisla ale našťasie som len vybehla akosi na chodník ktorý bol našťastie bez obrubníka. Zatiaľ okolo mna prešli autá aj trúbiaca skupina motorkárov no hádam sa museli ísť pocikať od smiechu lebo aj ja som sa na tom smiala 😁

    Aj Kenny si skoro cvrkol 😀

    #65128
    eddy
    Účastník (Participant)

    Ja som bol v Hlohovci na jarmoku.Motorku sam mal asi mesic.Zastavím, odparkujem, dám zámok na predný kotúč a idem sa pozrieť po stánkoch aký kvalitný tovar z Číny, Vietnamu sa tam ponúka.Nakonic teda len do batoha 4,5l burčiaku a pod ho domov.Idem k moto hľadam kľúče a nič.Ešte raz prehľadám vrecká a začína sa ma chytať taký zvláštny pocit.Prídem k moto a kľúče strčené v zámku pod sedlom.Keď som vyberal zámok na kotúč zabudol som ich tam.ďakoval som všetkým svetým že ich nikto nezobral.Okolo stánkov som sa motal vyše hodinu a všade dolo kopec ľubi.

    #65129
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    tak toto stalo za to na mojej ex ténéré som mal zamok na prednom kolese nieco ako „retaz“ hmm idem z jedneho parkoviska kde boli este nieaky ludia tak dam odpich nie……. no ako som pustil spojku predne koleso dva krat nadskocilo a bac na zem 😀 taraz sa na tom dobre zabavam ale vtedy uf rychlo som pozbieral ulomky s plastou odomkol to a siel rychlo prec samozrejme mi dost trvalo kym som motorku zodvihol ona 220 kg ja vtedy 65 😀 od vtedy som uz nikdy nezabdol na zamku 🙂

    #65130
    tlmic
    Účastník (Participant)

    eddy neopováž sa jej ublížiť ani ju rozbiťa už tobôž nechať si ju ukradnúť lebo ťa zavraždím. 😁

    #65131
    eddy
    Účastník (Participant)

    tlmic to by si nespravil, lebo ja by som ešte predtým spáchal samovraždu 😉

    #65132
    Cistic
    Účastník (Participant)

    Presne ako milan 3232 len ja som tú nakopávačku vytrhol z uloženia tak som sa chcel zachrániť 😕

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri