Connect with us

Odpoveď na: Ern6 pneu

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Ern6 pneu Odpoveď na: Ern6 pneu

#98072
przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)

Na motorájde som sa dočítal, že si ich už objednal.
 😈 Teda  B12 radí dobre, ale neskoro. Sám zom zodral asi 3 sady pilotroadov (dvojky aj trojky), ale zas keď už ich budeš mať, ani Mitasy nemusíš vyhadzovať.
Mitas spolupracuje s mega-koncernom Continental, ak nie si nejaký superkaskadér, bude to v pohode guma. Nemusíš predsa hneď prvý deň zodrať poser-prúžok, 90 % hobby-jazdcov ich nezoderie nikdy v živote.
Trochu som sa popýtal, preto píšem, že budú v pohode.
Sám som jazdil len terénne Mitasy. V teréne teda maximálna spokojnosť, ale zas terén je iné kafe.
Nie, že by to súviselo, ale Mitas vyrába pneu aj pre lietadlá, vo vzduchu síce tralala, ale také pristávanie už chce nejaké parametre, žeano?  😉

Partneri