Connect with us

Ern6 pneu

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Ern6 pneu

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98059
    Adam
    Účastník (Participant)

    Zdravím, potrebujem poradiť s pneu. Mitas sport force sú zaujímavé cenou, myslíte si, že spravím zle ak si ich kúpim?

    Konkrétne tieto https://motopredaj.sk/eshop/?product=mitas-sport-force-16060-r17-69w

    Dakujem za rady

    #98064
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Pneu  v pohode, túto konkrétnu nepoznám, ale zas poznám Čechov, čo vychvaľujú Mitasy do nebies. 😈 
    Tie kawy sa inak volajú ER6n  alebo ER6f, Ern6 je nejaká španielská skomolenina, ale možno, sa mýlim… 😉

    #98066
    Adam
    Účastník (Participant)

    Er6n pardon 😀

    #98067
    Adam
    Účastník (Participant)

    Diky inak

    #98070
    B12
    Účastník (Participant)

    Ser na Mitasi! 😁 Kúp si Michelin Pilot Road napr.3, tie sú lacnejšie, ako 4-ky, ak Ti je ľúto peňazí. Dobré gumy sa poznajú nie za sucha, ale za mokra (stabilita, brzdná dráha) a tu Michelin nemá konkurenciu. To hovorím z vlastnej skúsenosti. Okrem toho su to dvojzmesové a garantujem Ti, že na Tvojej motorke urobíš na nich 12000km, čiže dvojnásobok. Okrem toho sú veľmi vhodné na Tvoju moto. Ak by si jazdil vo dvojici a s plnými kuframi, tak odporúčam radšej Pilot Road 4 GT (Grand Turismo), tie majú zosilnené boky. Za dobré ceny majú Micheliny na Pneucom.sk, predajňu aj servis majú v Poprade. Ja chodím okolo a objednávam u nich aj na autá. Sú spoľahlivý.

    #98072
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Na motorájde som sa dočítal, že si ich už objednal.
     😈 Teda  B12 radí dobre, ale neskoro. Sám zom zodral asi 3 sady pilotroadov (dvojky aj trojky), ale zas keď už ich budeš mať, ani Mitasy nemusíš vyhadzovať.
    Mitas spolupracuje s mega-koncernom Continental, ak nie si nejaký superkaskadér, bude to v pohode guma. Nemusíš predsa hneď prvý deň zodrať poser-prúžok, 90 % hobby-jazdcov ich nezoderie nikdy v živote.
    Trochu som sa popýtal, preto píšem, že budú v pohode.
    Sám som jazdil len terénne Mitasy. V teréne teda maximálna spokojnosť, ale zas terén je iné kafe.
    Nie, že by to súviselo, ale Mitas vyrába pneu aj pre lietadlá, vo vzduchu síce tralala, ale také pristávanie už chce nejaké parametre, žeano?  😉

    #98074
    B12
    Účastník (Participant)

    Mitasy som obúval asi pred vyše 15 rokmi na Jawe 350. Boli to E-08, tzv.enduro, aby som mohol aj mimo asfalt. Odvtedy pretieklo veľa vody Dunajom a Mitas robí gumy už aj pre superšporty a tuším aj racingové. Lenže to sa nedá robiť v skromných podmienkach, preto využíva vývojové centrum Continentalu. Robia to aj iní, bez toho to dnes nejde …  😎 

    #98076
    krampus
    Účastník (Participant)

    Už ani MITAS nie je čo býval …… je oveľa,oveľa lepší. 😉

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri