Connect with us

Kde sa daju objednať chromovane diely na cruisre-choppre?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Kde sa daju objednať chromovane diely na cruisre-choppre?

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70701
    psik
    Účastník (Participant)

    doctor Leon sa pýta, kde sa dá objednať chromový kryt na chladič Maraudra. Vy mu radíte kryt z Louisa. Ja som asi retardovaný 😕, pretože v Louise neviem žiaden kryt nájsť. Preto som vás požiadal o pomoc.

    #70702
    doctor
    Účastník (Participant)

    Viacery sme povedali Louis nech sa tam pozrie.Neriesil nikto ci to tam maju len ty si sa hned pustil do kazdeho ze Louis vobec nie je lacnejsi ako napríklad tvoj tovar.Ak mu vies poradit a zohnat taky kryt tak do toho.Dohodni sa s nim aby bol spokojny a je to.Dokonca aj ty si poradil aby sa pozrel na stranku Louisa.A hned sa neurazaj lebo som na teba vobec nepovedal ze si retardovany.

    #70703
    leon
    Účastník (Participant)

    Jo psik to hladam,no v katalogu od luisa som ho tiež nenašiel 😟

    #70704
    leon
    Účastník (Participant)

    doctor psik diky moc za rady 🙂

    #70705
    sanria
    Účastník (Participant)

    leon – ja som pred vianocami zhanala tiez chromovy kryt na chladic, ale na iny typ motorky (v Louise ho tiez nemali). Zohnala som ho v TT za velmi rozumnu cenu (ak chces, poslem ti tel. c.), ale aj u Duca mi ho ponukli za slusny peniaz (rozdiel 10,- Sk). Od Higway Hawk su pekne doplnky. Zavolaj bud tam, alebo tam (co ti je blizsie) a myslim, ze budes spokojny.

    #70706
    leon
    Účastník (Participant)

    sanria ok skusim 😉

    #70707
    doctor
    Účastník (Participant)

    Vsetkym na Galantskeho Louisa zabudnite lebo to tam za nic nestoji.Neochota, neprofesionalita a nevedomost.Opytate sa odpovede sa nedockas len miknutia pleca.A slovencina tam tiez moc nejde ale aj tak just som madarsky nevypraval.

    Ale zajtra idem do takeho maleho obchodu do Sladkovicova pozriet nejake boty a oblecenie potom dam vediet ako to tam je.Ale maju to tam dvaja motorkary-bratia s ktorymi je naozaj rec.Je to prevazne choprovsky obchod.Popripade ak niekto chce dam kontakt.

    #70708
    Jumper
    Účastník (Participant)

    doctor ,mne by sa kontakt na ten maly obchod v Sladkovicove zisiel. Ak mozes, tak mi ho posli. dik

    #70709
    reeko
    Účastník (Participant)

    v sladkovice je to rovno na tej hlavnej ulici neviem ako sa to vola ale ked ides tadial nemozes to nezbadat.. 😛

    #70710
    Roland
    Účastník (Participant)

    [linka] aj to sa celkom da distributor je tt motor

    #70711
    Dedo1
    Účastník (Participant)

    LEON:Prid do Trnavy je to na Nitrianskej ceste 30, vypadovka na dialnicu mame tam vsetky mozne aj nemozne doplnky od Higway Hawk 😉 A kopu inych veci!

    #70712
    doctor
    Účastník (Participant)

    Kontakt na Sladkovicovo je 031/7841073 a mail je himmotoshop(z)centrum.sk

    Maju to dvaja bratia ale da sa s nimi v pohode dohodnut na vsetkom.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri