Rezanie PLEXI skla
Domov › Diskusné Fóra › Motoporadňa › Rezanie PLEXI skla
- Toto téma obsahuje 27 odpovedí, 13 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 1 mesiacom od
italofighter.
-
AutorPríspevky
-
3. marca 2007 o 8:20 #71892
cbr900
Účastník (Participant)Zdravím….chcel by som sa podeliť o skúsenosti s rezaním PLEXI skla… má niekto nejakú skúsenosti ako ho rezať?? Dík 😁
3. marca 2007 o 8:26 #71893crazyman
Účastník (Participant)pilka na železo a trochu trpezlivost 😉 stačí
3. marca 2007 o 8:31 #71894cbr900
Účastník (Participant)crazyman nenarobí veľké štrbiny?? čo tak rezač skla (skalper)?
3. marca 2007 o 12:25 #71895motokocur
Účastník (Participant)OMG
3. marca 2007 o 13:48 #71896trimer
Účastník (Participant)cbr900: ak to plexi chces na moto, potom ti odporucam radsej lexan. plexi sa teplom deformuje, ultrafialovym ziarenim zltne a v pripade rozbitia ti moze sposobit skaredu ujmu. naviac staci kamienok a praskliny sa ti rozbehnu dokola.
lexan je na trhu v cirej farbe, ale aj tmavy, zlaty a iny. taktiez moze byt rozne povrchovo upraveny. v pondelok ti poslem linku na firmu v ba, ktora sa lexanom zaobera. lexan sa da za studena ohybat na obycajnej ohybacke, ale da sa tvarovat aj za tepla. obluky sa robia za studena, ak ostanu fixovane k podkladu.
prave rezem lexan, lebo vyrabam novy kryt na svetla a prednu kapotaz. reze sa pilkou a chladi petrakom.3. marca 2007 o 13:50 #71897trimer
Účastník (Participant)inak plexi rez cirkularkou, bude to rovne a nebude poskrabane ak si ho polepis predtym
3. marca 2007 o 13:56 #71898trimer
Účastník (Participant)este daco: ak nemas cirkularku co sa toci fest rychlo, radsej rez dekupirkou, abo rucene. pomala pila ti rozbije okraje a popraskaju…
3. marca 2007 o 15:27 #71899Crossbiker
Účastník (Participant)trimer hoď mpotom sem ten link, tiež chcem vyrobiť predný štít z nejakého matrošu. a čo vychádza 1m2 ?
3. marca 2007 o 19:17 #71900cbr900
Účastník (Participant)all dík všetkým za postrehy…. trimer …môžeš sem hodiť ten link, možno to niekomu ešte pomôže…ja som to vyriešil flexkou…volajte ma Dr. FLEX 😀 , lebo aj podsedlovku som si ňou pomáhal….
… volal mi Coolerman, tak dal mi kontakt na firmu, ktorá sa zaoberá rezaním plexi pomocou laseru (lejzra), tak potom to sem pridáme…
…ešteraz dík 😉
3. marca 2007 o 19:52 #71901Temny
Účastník (Participant)vodnym lucom 😎
3. marca 2007 o 20:38 #71902trimer
Účastník (Participant)zajtra rano (nedela) budem v praci, tak ten link poslem. chlapik co robi s lexanom mi k lexanu pridal aj cd kde je katalog, moznosti aplikacii a opracovania a pod. takze sa idem vyblaznit. ospieval mi kvalitu lexanu tak ho na masinu naplacam co tam vojde… 😎
4. marca 2007 o 8:26 #71903FERRARIMEN
Účastník (Participant)Celkom dobre sa to reze aj lupienkovou pilkou
4. marca 2007 o 9:42 #71904trimer
Účastník (Participant)tekze k tomu lexanu: http://www.tercoplast.sk
6. marca 2007 o 15:08 #71905reeko
Účastník (Participant)kde sa da kupit plexi sklo? popripade ako sa to kupuje.. ci velke tabule alebo odrezu kolko treba.. diky.. 😉
popripade ten lexan.. 🙂
popripade aj s oriantacnymi cenami.. 😛
6. marca 2007 o 17:36 #71906cbr900
Účastník (Participant)reeko ja som kupoval originál racingové na hondu… to sú drahšie… s inými nemám skúsenosť
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
