Turistické články
Od Tatier do Humna…
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 2 mesiacePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Honda Goldwing 50th Anniversary: Polstoročie na vrchole potravinového reťazca

BacilBA
7. augusta 2012 at 10:02
Do Lomnice chodím 2-3x doroka, no Humno neviem kde. Chcel som si to aspoň pozrieť na ich stránke, no len som tak zmätene pobehoval myšou po stránke a nenašiel som žiaden „pevný“ bod, o ktorý by sa dalo oprieť a zistiť lokalitu. Stránku majú teda dosť divnú.
AMIS
7. augusta 2012 at 18:16
Zakazdym ked sa vraciam z tatier si v duchu hovorievam naco som sa tam vlastne trepal potom sa znova vratim a znova tie iste otazky uz som si zvykol ze tatransky servis nie je to preco sa tam chcem vracat nadycham sa vone ihlicnanov a hajde tam kde zakaznik nie je plna penazenka ale tak trochu aj clovek nemat dcery v tatrach ani nezastavim a potom som zasa len sklamany lebo som predsa len zastavil uz ani prechadzka okolo strbskeho nie je to co byvalo 👎
VladiB
8. augusta 2012 at 8:10
BacilBA Inak tá stránka je fakt trochu excentrická, ale to Humno tiež, tak to ladí nie, ale faktom je že v prvom rade by tu mala byť presná navigácia. Ja som tiež taký, ak nezistím na stránke ihneď čo potrebujem klikám inde…
AMIS Človeče nezabudol si náhodou na vysokohorskú turistiku? Prechádzka 200 m od motorky Ti nepovie nič, ale Tatry sú na toto super, to takto blízko nemá len tak hoc-kto. Výhľad z Lomničáku pri dobrom počasí je jedna z najkrajších vecí čo som vôbec na Slovensku v živote videl. ubytko – keď nechceš hotel za 50-70 éčiek, tak ľahko nájdeš na privátoch lacnovku. Tatry už nie sú to čo bývali, lyžovačka síce super ale strašne drahá, hotely sú zbytočne predražené. jedlo tiež, stromy po hurikáne tiež, ale ja tam chodím rád stále.