Connect with us

Podujatia

Výstava Motocykel 2024 s rekordným zastúpením značiek

Publikovaný

on

Výstava Motocykel, ktorá sa uskutoční v dňoch 7. – 10. marca, bude fantastickým zážitkom pre všetkých fanúšikov strojov na jednej stope, ktorí si budú môcť zblízka obzrieť modely a najočakávanejšie novinky rekordného množstva až takmer 40 značiek.

Zúčastnené značky

Výstavné haly počas štyroch dní obsadia motocykle Aprilia, Benelli, Bimota, BMW, Brixton, Brough Superior, BRP, CAN AM, CF Moto, Ducati, Harley Davidson, Honda, Husquarna, JAWA, Kawasaki, Keeway, Kove, KTM, Kymco, Lambretta, Linhai, Moto Guzzi, Moto Morini, Piaggo, Praga, Segway, Super Socco, Suzuki, SYM, TGB, Triumph, UM, Vanderhall, Vespa, Vmoto, Yamaha a Zontes. Štandardne nebudú chýbať doplnky pre motorkárov vrátane prilieb, oblečenia a obuvi. Výstava bude v porovnaní s vlaňajším ročníkom, ktorý prekonal všetky očakávania, väčšia nielen zastúpením značiek, ale aj rozsahom.

Customs of Slovakia

Neodmysliteľnou súčasťou výstavy bude aj najväčšia custom show na Slovensku, Customs of Slovakia, ktorá tento rok na Motocykel prichádza v plnom formáte s medzinárodným zastúpením. Účasť prisľúbila poľská, maďarská, česká a chorvátska custom špička. Posledná menovaná, chorvátska CPR garáž so svojim Speed Bob-om vyhrala public choice (cenu neodbornej verejnosti) na 120. narodeninách Harley Davidson v Budapešti v roku 2023. Atmosféru a zážitok doplní expozícia veteránov českej a slovenskej výroby. Návštevníci tiež budú môcť využiť služby barberov a obzrieť si tvorbu tatérov počas obľúbenej tattoo show.

Ani v tomto roku na výstave Motocykel nebude chýbať množstvo adrenalínu, napätia a rýchlosti. Každý deň na výstave spestrí nádielka odvážnych a nebezpečných kúskov v podaní českého stuntridera Adama Peschla a jeho Special Brothers Team. Ukážky jazdy na zadnom kolese, ale aj show na štvorkolkách, drift show či stunt riding show určite nenechajú chladným ani jedného návštevníka.

Dakarská rally na dosah

Návštevníci tiež budú môcť nahliadnuť do „zákulisia“ Rally Dakar. Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko, ktorý patrí medzi dakarskú elitu, návštevníkom ukáže, ako na Dakare spoločne so svojím tímom býva. Na výstave Motocykel si záujemcovia budú môcť zblízka obzrieť jeho stan a dodávku, ale aj motocykel, na ktorom Štefan Svitko štartoval na tohtoročnom Dakare. Nebude chýbať ani menší motocykel, na ktorom bude štartovať na slovenských podujatiach v tomto roku. Návštevníci budú môcť každý deň získať aj autogram. Každý návštevník so vstupenkou sa navyše počas výstavy bude môcť zapojiť do žrebovania o skvelé ceny. Hlavnou výhrou bude štýlový mestský skúter Suzuki Address 125.

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri