Connect with us

Odpoveď na: Čo vy na to?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Čo vy na to? Odpoveď na: Čo vy na to?

#65001
tlmic
Účastník (Participant)

Prva bola motorka. Potom som kupil prilbu, lacnu a aj bola tolko hodna. Oblecenie civil a zimne boty. Postupne som kupil motocyklove nohavice- textilne, prefukovali a problem s cistenim. Bunda „krivak“, nafukovalo ma ako rogalo a rozopinalo zipsy, hold nemam choper ale cestu. Tak som vystriedal vsemozne oblecenia, az som skoncil u kozenych kombinez, dobrej prilby, dobrej obuvy a korytnacka je samozrejmost. Zo zaciatku sa mi tiez zdalo ze som nemotorny, ale postupom casu tento pocit zmyzol. Dneska je opak, ak nahodou idem len natankovat, a skocim na moto v rifliach, tak mam neskutocne blby pocit strachu. Teraz ked obmienam vystroj, tak nikdy nie naraz!!! Zaprve peniaze a za druhe zase si zvykat na vsetko nove. Je lepsie ked si teraz kupim novu prilbu a mozem si vsimat len pocity z nej a nesledovat, kde ma tlaci kombineza, boty……Ale nebanujem ze som kupoval stare veci, lebo som si aspon utvoril svoj nazor co mi sedi a co nie a nemusel som potom zbytocne predavat novu a drahu vec len preto ze som zle kupil.

Partneri