PIDL, uz je to tu zase
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › PIDL, uz je to tu zase
- Toto téma obsahuje 46 odpovedí, 12 hlasov, a bola naposledny upravená pred 11 rokmi, 4 mesiacmi od
przwjhrjaujzepieztjte.
-
AutorPríspevky
-
20. februára 2015 o 22:01 #96971
BacilBA
Účastník (Participant)Prdlafka, tu je akurát niečo pre Teba, vrátane diskusie:
http://androidportal.zoznam.sk/2015/02/koniec-k***itok/
😁
https://www.youtube.com/watch?v=xmbH65-q0Ko
🤐21. februára 2015 o 8:48 #96973Bopsik
Účastník (Participant)Na smradlave nohy bavlnene /obycajne/ ponozky, nie silonove…
21. februára 2015 o 11:44 #96975prdlafka
Účastník (Participant)…alebo si ich na vyjazdoch kazdych 100 km menit…medzi sebou, kazdy s kazdym….
21. februára 2015 o 17:58 #96978Bopsik
Účastník (Participant)A večer oprieť o stenu tak, aby sa nezlomili…
21. februára 2015 o 19:29 #96979Mlhos
Divák (Spectator)Prilba by však mala dobre sedieť, nefučať, nehučať, nerosiť, nepotiť, vetrať, netlačiť, nelougať – presne toto vsetko splna moja imidzovka za 15 euro
ta prilba ktoru predavaju v lidli sa inde predava pod oznacenim LS 2 za nasobnu cenu
21. februára 2015 o 19:34 #96981Mlhos
Divák (Spectator)Papiho by ladvinak skor preskocil ako obisiel preto ma zosite dva dohromady 😁 aspon sa moze chvalit ze ma kazdy na jednu ladvinu 😁
21. februára 2015 o 19:39 #96983Mlhos
Divák (Spectator)Raptak na GW stretnes ubersofera v niecom takomto podobnom 😁 jazdim v tom roky preco by som mal menit prilbu z lidla mozem pouzit akurat ked prsi http://www.insportline.sk/3715/moto-prilba-w-tec-v530/demon
22. februára 2015 o 6:07 #96985raptor
Účastník (Participant)papi jedinym logickym vysvetlenim nasich odlisnych skusenosti je ze sme si v lidli nekupili uplne rovnaky ladvinak… ja som si kupil uplne ten najsamprvsi, ked lidl prvy krat zacal predavat aj veci na moto…
vsimol som si napr. aj na nabijackach ze casom to menia
p.s. ano ano ty vies vsetko, ja viem vsetko najlepsie a mlhos nám do toho skúša fušuvať !! 😁
country…. pockaj pockaj, idem si hodit do gugla slovo hygiena… 😶
….
….
…. a hned potom aj superman 😶
a teraz vazne, my baworaci si nohy neumyvame… vlastne ani zuby a ja ako najvačší hardcore uberbmwmensch ani vlasy… 😁
a teraz uz naozaj uplne vazne – o hygienu mojich noch sa ty vobec trapit nemusis, takisto ako o to ze v lidli „znackove“ nekupis. 😁 😁 Ale ak ta to tak chytilo za srdce tak vedz, ze moje nohy v zasade nesmrdia, ale v uzavretych motobotach to po celodennom jazdeni (rozumej 700-1000km, nie presun medzi countryklubmi s dlhymi prstavkami na obed a kavicku) to skratka nebyva vzdy uplne „ono“. Tak reku ze ked uz ta nabijacka je roky rokuce taka dobra tak tie ponozky by mohli byt tiez. Nuz a vysledok? „tato to je smrad, žeby jeden pad“. Podla mna tie ponozky boli z matrosa urceneho na domacu vyrobu olomouckych syreckov.
potom som vyskusal iné ponožky „strieborné“ od ceskeho vyrobcu a je to „nebe a dudy“
22. februára 2015 o 7:19 #96987Bopsik
Účastník (Participant)Mne sa páči hláška:
Nohy desiatky, ale smrdia jak stovky.
22. februára 2015 o 8:46 #96988przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Mne stovky nesmrdia. 😈
22. februára 2015 o 13:57 #96990ahojko
Účastník (Participant)Papi,
napadol ma pritom vyraz „pranie penazi“ 😇 🤐
24. februára 2015 o 7:33 #96992raptor
Účastník (Participant)Papi a nevadi ked tie stovky budu rozmenene na desiatky??
24. februára 2015 o 7:53 #96994przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Sú v banke, a tam nech si s nimi aj zadky utierajú, idú do e-shopov aj tak… 😁
26. februára 2015 o 9:33 #96997przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Kolegovia amatéri, bežte do LIDLa kúpiť si tú „vapku“ 😈
27. februára 2015 o 10:46 #96998apa
Účastník (Participant)Gutentaag
budúci týždeň budú mať v Lidli kladivá chcel by som to polkilové čo myslíte oplatí sa to kúpiť?
Mám obavu či jeho kryštalická mriežka bude vyhovovať na zatlčenie kolíka od stanu a ešte aj o to či nebude mať len 499 gramov 😶 . -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
