Connect with us

PIDL, uz je to tu zase

Domov Diskusné Fóra Kaviareň PIDL, uz je to tu zase

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96971
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Prdlafka, tu je akurát niečo pre Teba, vrátane diskusie:
    http://androidportal.zoznam.sk/2015/02/koniec-k***itok/
    😁
    https://www.youtube.com/watch?v=xmbH65-q0Ko
    🤐

    #96973
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Na smradlave nohy bavlnene /obycajne/ ponozky, nie silonove…

    #96975
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    …alebo si ich na vyjazdoch kazdych 100 km menit…medzi sebou, kazdy s kazdym….

    #96978
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    A večer oprieť o stenu tak, aby sa nezlomili…

    #96979
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Prilba by však mala dobre sedieť, nefučať, nehučať, nerosiť, nepotiť, vetrať, netlačiť, nelougať – presne toto vsetko splna moja imidzovka za 15 euro 

    ta prilba ktoru predavaju v lidli sa inde predava pod oznacenim LS 2 za nasobnu cenu 

    #96981
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Papiho by ladvinak skor preskocil ako obisiel preto ma zosite dva dohromady  😁 aspon sa moze chvalit ze ma kazdy na jednu ladvinu  😁

    #96983
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Raptak na GW stretnes ubersofera v niecom takomto  podobnom 😁  jazdim v tom roky preco by som mal menit prilbu z lidla mozem pouzit akurat ked prsi   http://www.insportline.sk/3715/moto-prilba-w-tec-v530/demon

    #96985
    raptor
    Účastník (Participant)

    papi jedinym logickym vysvetlenim nasich odlisnych skusenosti je ze sme si v lidli nekupili uplne rovnaky ladvinak… ja som si kupil uplne ten najsamprvsi, ked lidl prvy krat zacal predavat aj veci na moto…

    vsimol som si napr. aj na nabijackach ze casom to menia

    p.s. ano ano ty vies vsetko, ja viem vsetko najlepsie a mlhos nám do toho skúša fušuvať !!  😁 

    country…. pockaj pockaj, idem si hodit do gugla slovo hygiena… 😶

    ….

    ….

    …. a hned potom aj superman 😶 

    a teraz vazne, my baworaci si nohy neumyvame… vlastne ani zuby a ja ako najvačší hardcore uberbmwmensch ani vlasy…  😁 

    a teraz uz naozaj uplne vazne – o hygienu mojich noch sa ty vobec trapit nemusis, takisto ako o to ze v lidli „znackove“ nekupis. 😁  😁 Ale ak ta to tak chytilo za srdce tak vedz, ze moje nohy v zasade nesmrdia, ale v uzavretych motobotach to po celodennom jazdeni (rozumej 700-1000km, nie presun medzi countryklubmi s dlhymi prstavkami na obed a kavicku) to skratka nebyva vzdy uplne „ono“. Tak reku ze ked uz ta nabijacka je roky rokuce taka dobra tak tie ponozky by mohli byt tiez. Nuz a vysledok?  „tato to je smrad, žeby jeden pad“. Podla mna tie ponozky boli z matrosa urceneho na domacu vyrobu olomouckych syreckov.

    potom som vyskusal iné ponožky „strieborné“ od ceskeho vyrobcu a je to „nebe a dudy“

    #96987
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Mne sa páči hláška:

    Nohy desiatky, ale smrdia jak stovky.

    #96988
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Mne stovky nesmrdia. 😈

    #96990
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi,

     napadol ma pritom vyraz „pranie penazi“ 😇  🤐

    #96992
    raptor
    Účastník (Participant)

    Papi a nevadi ked tie stovky budu rozmenene na desiatky?? 

    #96994
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Sú v banke, a tam nech si s nimi aj zadky utierajú, idú do e-shopov aj tak… 😁

    #96997
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kolegovia amatéri, bežte do LIDLa kúpiť si tú „vapku“ 😈

    #96998
    apa
    Účastník (Participant)

    Gutentaag

    budúci týždeň budú mať v Lidli kladivá chcel by som to polkilové čo myslíte oplatí sa to kúpiť?
    Mám obavu či jeho kryštalická mriežka bude vyhovovať na zatlčenie kolíka od stanu a ešte aj o to či nebude mať len 499 gramov 😶 .

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 47 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri