Connect with us

PIDL, uz je to tu zase

Domov Diskusné Fóra Kaviareň PIDL, uz je to tu zase

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96908
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    …a my by sme tu nemohli mat tuto nekonecne vdacnu temu??? inde sa o PIDLACKEJ ponuke pre motorkarov horlivo diskutuje, tak reku preco by sme my mali byt ukrateni???

    #96914
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Vydrž, hneď príde „pirates“ 😁

    #96916
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    No prilba je doma no nekup tu nemecku kvalitu (homologizacia ECE-R 22.05) 3 roky zaruka  za taku cenu nie je na nej made in China ani Tchajwan ale Delta -Sport Handelskontor GMBH Hamburg   aj ten nemecky bluetooth uz namontovany a cudujte sa vsetci FUNGUJE  😁 a neni na nom madein China ani Tchajwan ,ale Kompernas Handels GMBH Bochum Germany 

    rukavice su bud pre deti alebo mam ruky lopaty ani XL som nenatiahol 

    ladvinaky a kukly mam aj naviac nepotrebujem

    nemusim davat za nejaku znackovu nalepku sumu za ktoru kupim dalsiu prilbu 

    preto ich tak nema rad Vadim Najlacnejsi lebo im nedokaze konkurovat

    ano na motoride som pod tym nickom zaregistrovany aj napriek tomu ze tu mame take MC

    #96918
    fikus
    Účastník (Participant)

    Ked začali lidle motoveci všetcia pindali a tak raz som bol na vinnom jazere.
    boli tam tí najznačkovejší pozeri, ale bolo moc horko,tak si dali dole bundy a všetcia mali to fujtajbl LIDL termopradlo,ľadviňaky 😀
    lidl je fajn.mam aj tričko a šiltovku a kľučenku lidel.ja spokojný som.
    motoveci ked som skutroval som mal všetko z lidela.
    každý rok je toho menej a menej.aj som im píšal a ništ.

    #96920
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Ale k veci:

    kedysi davno kupena prilba (integrala s clonou pre ladvinu, modra), maximalna spokojnost, ladvinka dokonca uvadza ze je pohodlnesia, ako subertka za liter…pokial sa nezj**e….

    ladvinak zrejme tiez dobry, zatial nepouzity…

    nabijacka popici, nabija aj pusku, ale nie vzdy, neda sa na nu spolahnut…

    rukavice isli prec, lebo pri vyzliekani sa vzdy vyvratilo futro a len tazko islo nazad…

    treska fajn, chuti mi….

    #96922
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    …a mlhy nemudruj, vsetci vieme, ze pidl je naj!!!

    #96924
    Goldy
    Účastník (Participant)

    prdlafka – tak to si asi nejedol tresku z novozámockej Jednoty 😉 Ale k veci. Z Pidla mám iba ponožky ( cyklo aj moto ), rozdiel iba v dľžke „sáry“ a vzhľadom na počet praní sa držia dobre – až výborne. 😎

    #96925
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Kúpil som ten partnerský dáždnik „odolný proti vetru“ 😈 

    Dúfam, že bude odolný aj proti vode… 😁

    Mám od nich tankvak aj ladvinový pás už nejakých 5-6 rokov, bez problémov.

    Ale tie rukavice som teraz pozeral, tak to teda nie… 

    Možno na bicygeľ. Pre istotu len stacionárny… 😈

    #96927
    apa
    Účastník (Participant)

    Gutenmorgen

    mne odtiaľ chutia tie ich umelé kaiserky (čo tam pečú z mrazeného polotovaru tak ako všetko ostatné) .

    Tresku som ešte v Lidli nekúpil, mne najvac pasuje slotatreska z Ryba Žilina

    Ladvinový pás mám aj ja – je super 😛 😟 , igelitový, nedýchajúci 👎 .

    Raz som tam kúpil vysávač popola. A keď som som s ním vysával popol z krbových kachlí tak ho precízne rozfúkal do celej izby reku kua prečo ja nevidím ani po okno už som sa zľakol že to je od alkoholu od našich západných susedov ale potom mi odľahlo. Už mám peniaze naspäť, odvtedy čistím kachle ručne.

    #96929
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Apa: dik za info, po tom vysavaci poskulujem uz roky ale nekupim…

    Jo a mal som aj pidlacky tankvak a na tom som chybu nevidel…nepouzival som ho dlho, ale aj tak…

    #96931
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    No, klapci,
    ono je to asi všade tak, jak natrafíš, a čo od toho očakávaš…

    Nabíjačka
    mám ju 2 roky, nabíja auto aj motorku v pohode – spokojnosť

    Tankvak
    Prvý sa mi rozsypal po 2 rokoch, ale poslúžil. Teraz som kúpil už ani neviem kde… asi v Yamahe

    Vysávač Paradise, Vysávač na popol, Vyskotlaký čistič (vap)
    všetko toto mám z Lidy už asi 5 rokov a funguje perfektne, nemôžem ani pindnúť

    Nepremok
    tak toto neviem. Kúpil som si asi o dve čísla väčší než potrebujem, a ešte som ho na sebe nemal, radšej ho ani neberiem – takže neviem posúdiť

    Buchtičky
    z polotovaru kupujem v Kauflande, ale som si 99% istý, že aj v Teske aj u Lidy sú to tie isté. Držím ich v mrazničke, ráno jednu vyberiem, 20s mikrovlnka a paráda.

    Triesku v majonéze
    tiež kupujem v Kauflande, k tomu fefe šalát – je dobrá, ale neviem od koho, asi zo Slotoviec

    Stacionárny bicykel
    si papi isto kúp. Budeš mať kde vešať rifle a tričko. Ja po ňom pasiem už 20 rokov, ale dodnes som ho nekúpil. Takisto mučiace nástroje (vežu pre kulturistov) som už 3x chcel kúpiť, ale vybil som to z hlavy, cvičím občas v spálni s jednou činkou, ale priznám sa, málokedy… Komu by sa chcelo. Len keď ma už všetko bolí z ničnerobenia, tak vtedy.

    #96933
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Tu wapku som mal aj ja, po dvoch rokoch a jednom dni sa pokazila…pokial isla, tak umyvala pekne…ale vravim, odporucala sa tesne po vyprsani zaruky…

    #96935
    raptor
    Účastník (Participant)

    Prdlafka mal si odpojit casomieru vo vnutri strojceka 😉

    nabijacku z lidla mam aj ja – spokojnost

    ladvinak som mal tiez az kym som nevyskusal perforovany uvex a to som ten lidlacky rovno hodil do kosa lebo mi prisiel „igelitovy“

    ponozky proti smradu som si v lidli kupil iba raz a hned po prvom pouziti sli tiez do kosa lebo v zivote mi tak nesmrdeli nohy jak v tych antismradlavych ponozkach (dumam ze asi v tom bude vnutorna inkompatibilita…)

    prilbu by som asi neriskol… drzal som ju v ruke a ten plast sa mi zdal strasne chaby…

    #96937
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Kaufland a Lidl je ta ista firma (rovnaky majitel).

    Na moto som tam este nic nekupil (asi nemam na to odvahu) takze no cement.

    #96939
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Neviem, čo u ladviňáku s tým „igelitom“ máte za problém…

    Veď je to relatívne úzky pás, má za úkol – aspoň teda pre mňa – pritlačiť oblečenie k telu a zamedziť v oblasti krížov pohybu vzduchu a teda kadejakým „prievanom“ za jazdy.
    Prípadne so zimnou vložkou aj zlepšiť tepelnú izoláciu danej oblasti.
    Keby ten pásik aj nejak  „nevetral“, čo potom, však vetrať môže všetko ostatné okolo… Navyše každé odparovanie z tela znižuje predsa teplotu povrchu

    Ale pre istotu som  teraz vyskúšal u svojom najstaršom lídláckom toto:
    Trochu nehygienicky ( 😁  ) som dlaňou  pritlačil k hube ladviňák a skúšal som prefúkať. Na dlani som hneď pocítil teplý dych, a to tak cez tú hrubšiu zadnú časť, ako aj cez napínaciu pružnú časť.

    Takže žiadny pršiplášť tam zase zabudovaný nie je, suchý zips funguje stále bez problémov, nepára sa to, nemám dôvod prečo vyhodiť… 😈

    Prilba? Ano, je to shit, ale zas takých je mrte aj v iných obchodoch za dvoj až trojnásobné ceny… Ja by som ju ani zadarmo nechcel, prvý dojem: kelímek od jogurtu… 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 47 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri