Connect with us

PIDL, uz je to tu zase

Domov Diskusné Fóra Kaviareň PIDL, uz je to tu zase

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96941
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Papi: naozaj ta ten ladvinak obehol? hm…

    raptak: ja som to aj rozobral a ku podivu vnutri nebolo takmer nic…neviem ako to mohlo dva roky vrcat…

    #96943
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Inak s tou prilbou to dost dobre nechapem…ved to ma dake testy a homologizaciu, no nevim, sak keby to bolo zivotu nebezpecne tak to hadam nepredavaju….

    #96946
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈   NN, veď ja netvrdím, že som zázračný guru a na prvý dotyk otestujem vlastnosti prilby…

    Píšem len, aký urobil na mňa prvý aj druhý (atď) dojem. U mňa sa aj to ráta. 😈 
    Otvoril som priezor, aj vyklápaciu časť. Vyzeralo to celé nejaké nedopasované a fakt to vrzgalo pri tom, ako keď šliapnem na nejaký kelímek.
    Samozrejme čítam, že to spĺňa nejaké predpisy, ale dôvera v predpisy je málo.

    Aj Medvede, ale aj Daewo Tico spľňajú nejaké predpisy…  😈

    #96948
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Ved je mi jasne, ze to neni to naj, co sa da kupit, ale mne pride taka normalna…ale je mozne, ze kazdy vravime o inej prilbe…to je fuk…

    idem este aj ja fuknut do toho ladvinaku, nech mam istotu… 😁

    #96949
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    No veruze durch som ho neprefukol, skusal som aj iny, dajnes a ten sice tazko, ale prefukol…ale aj tak to nepouzivam, jazdim takmer vzdy len ked je teplo…

    #96951
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ono je to asi jedno, v akej prilbe sa zabiješ…
    Keď práskneš hlavou do múra, ani najlepšia prilba Ti nepomôže.
    Môžme sa baviť max. o nejakom percente pravdepodobnosti, že kvalitnejšia prilba Ti dáva väčšiu šancu.

    Prilba by však mala dobre sedieť, nefučať, nehučať, nerosiť, nepotiť, vetrať, netlačiť, nelougať – a to dokáže máloktorá. A ešte pomáhať a chrániť.

    #96953
    raptor
    Účastník (Participant)

    Podla mna na mlhošovú hlavu je ta prilba habakúk dobrá nech je akákoľvek kelímkoidná 🙂

    ja som trocha viac vysraný zo života a neznačkový šerbel z lidla si na hlavu skrátka nedám

    inak motoživot sa v kravskú riť obracia keď na goldwingu stretneš uberšoféra v prilbe z lidla 

    papi – ladvinak ma za ulohu udrzat krize v teple. Moja otazka je ci sa to podari ak zaroven nevetra a oblecko pritlacene k telu zacne vlhnut od potu 😀

    prdlafka – jasne ze papihoten ladvinak obehol.. má dva, tak nadpojev – videl som ho keď som sa česav 😀

    #96955
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    My sme tu prilbu pre ladvinku kupili ked sa este nevedelo, ci ju to bude bavit…prakticky po prvom dlhsom vyjazde sme nakupili komplet veci vratane prilby, uz na povedzme vyssej urovni…si hovorim, nebudem kupovat drahu helmu, ked sa v nej potom raz prevezie a posle ma do rici…ale mam ju stale v skrini, medzi ostatnymi, lepsimi…snad sa neurazia…

    #96957
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    ...“ladvinak ma za ulohu udrzat krize v teple. Moja otazka je ci sa to podari ak zaroven nevetra a oblecko pritlacene k telu zacne vlhnut od potu 😀 „…

    Tak ja som ešte nie pripravený na vedeckú kôňferenciu o ladviňákoch, ale si myslím, že keď telo začne vlhnúť od potu, tak úloha „udržať kríže v teple“ bola splnená  😈 

    Celý život som prejazdil bez zázračneho oblečenia, bez zázračných prípravkov a bez zázračných možností nastavenia vlastností motoriek…

    Jebem aj kadejaký marketing. 😁
    Keď mi je teplo, nemá problém jazdiť hoci len v plavkách a silnie vo mne presvedčenie, že najlepšou motorkou vyrábanou v súčasnosti, ktorá by my najviac vyhovovala, je Royal Enfield… 😁  😁  😁
    Ale veď kto má iný názor, nech ho má…

    #96959
    raptor
    Účastník (Participant)

    Papi no ak ti to oblecko na krizoch zacne vlhnut od potu a ty potom niekde das dole ladvinak tak ta lepsie a kvalitnejsie ofukne ako ked mas „odvetrany“ ladvinak ktory ti drzi krize v teple ale zaroven aj vetra tak ze sa nikdy pod nim nespotis

    ono je to ako s elektricky nastavitelnym podvozkom za jazdy – je to lepsie skúsiť ako o tom vedecky filozofovať 😀

    tiež som sa škrabal za uchom že či to treba… a dnes viem že je to výborná vec

    #96961
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    1) Písal som, že ten ladviňák vetrá. Ak by nie, dám ho dole. Viem riešiť dokonca aj zložitejšie problémy.

    2) Kto tu filozofuje? Mňa baví, čo zvládnem ja – a basta.  😈

    #96963
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ja mám prilbu ARAI za cca 400 € a ešte mám aj dajakú čínsku za 25 €, ale prisámbohu nevidím v nich dajaký rozdiel. (Kreš testy som nerobil) ..á ba, bohovský rozdiel je v cene.
    A ešte sa v tej čínskej hanbím chodiť, bo na mňa kukajú jak na debila, že čo to mám na hlave.

    #96965
    COUNTRY
    Účastník (Participant)

    Som za to nech si každý povie, napíše svoj názor, no nemám rád keď niekto začne na základe svojho názoru zhadzovať iných. Ale keď už sa to niektorým supermanom až tak páči môžem poradiť aj ja. Proti zápachu nôh je dobrá každodenná hygiena, značkové ponožky nepomôžu.

    #96967
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  COUNTRY, nazdar, neber to tak ostro.
    S Raptorom sa poznáme osobne už dávno a podpichujeme sa tiež už dlhé roky. 😈
    Ja viem všetko a on vie všetko lepšie, obaja sme nevyliečiteľní, čo už… 😁

    #96970
    COUNTRY
    Účastník (Participant)

    OK papi Tvoje názory sa mi páčia a vždy ich rád čítam. Sú prínosom pre každého motorkára

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 47 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri