Connect with us

Pomer motorkárov vs. ostatných návštevníkov exebatu-u

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Pomer motorkárov vs. ostatných návštevníkov exebatu-u

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71804
    Hanzi
    Účastník (Participant)

    ja som moto v praci aj po… 😀

    #71805
    Hanzi
    Účastník (Participant)

    ja som moto v praci aj mimo… 😀

    #71806
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    MartineR

    Napíš konkrétne, ktoré "decká" máš na mysli?

    #71807
    charym
    Účastník (Participant)

    MartineR ked radis packy abi ignorovala tvoje albumy aj teba preco neignorujes tie deti co ti tu vadia nemoze predsa zakazat niekomu aby sem chodil.sam dobre vies ze na chate sa nebavy stale len o motorkach ked sa nebavy o chlastani tak sa bavy o sexe.ja sem chodim aj koli citaniu aj koli ludom ..

    #71808
    andoo
    Účastník (Participant)

    inak aj ja by som chcel ten zoznam deciek.. kebyze sa bavime o motoride tak ti ich vyemnujem ale tu ich podla mna nieje az tak moc.. ja, heavy a bibo a potom uz neviem kto je tu decko

    #71809
    MartineR
    Účastník (Participant)

    andoo potom este ja … eXe mu som slubil, ze ten zoznam dodam a vobec nejde o to ci mi niekto vadi, alebo nie … vies ze nie som konfliktny typ, no zacina sa to tu (aspon podla mna) uberat smerom, akym sa pustil motoride asi pred rokom (mozno dvoma) …

    #71810
    Heavy
    Účastník (Participant)

    andoo Máš mylné informácie, my s Bibom nie sme detiská, Bibo je Jebo z lesa a ja som Leso z jeba 😉 😁

    PS: Po koncertéééé…

    #71811
    charym
    Účastník (Participant)

    pre rozoznanie leso z jeba nosi klobuk 😉 😀 😀 😀 😀

    #71812
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    poratali ste ako kto co? 🙄

    #71813
    packy
    Účastník (Participant)

    motokocur: no o tebe ja nepochybujem, sak ty a kamos z horneho konca, vy ste stari motorkari 😁 😁 😁

    cucpo: byt takemu sefom, tak strham z vyplaty jedna radost 😁 😎

    MartineR: pocuj, teraz uplne bez srandy a bez akychkolvek smejov – co sa ty tu ozyvas, kto je tu motorkar a kto nie je, sak nema kazdy take stastie jak ty, ze ma masinu, dockame sa vsetci, co si to zasluzime… Ale fakt mi pride od teba DOST moc divne, ze zrovna ty otvaras usta, ze to tu ide dole vodou, ked najstupidnejsie a najtrapnejsie obrazky a podobne srandy sem hadzes zrovna ty, ked uz sme pri tom… Aby sme sa pochopili – ta popolnica bola fakt extremne k veci na motorkarskom portali, ked sme teda taki detailisti. A o motoride radsej pomlc – otvori clovek z nudy vtipy a zbierka 15-tich perverznych za sebou: pridal – MartineR…

    a moje ladvinkovanie prosim nekomentuj, je to blbe – zrovna od teba, ktory vies, ako sa veci maju 😛

    #71814
    MartineR
    Účastník (Participant)

    packy vidis, mne sef radsej o 25% pridal …

    a to ladvinkovanie nechapem … si decko ci dospely clovek mas svoj nazor a stojis si za nim, alebo donekonecna uznavas nazor svojich rodicov? ja si myslim, ze mas dost rokov na vlastny nazor …

    a ta plechovka … neviem, nechodim na azet ani na podobne sracky, tak som tie fotky dal sem, niektori ludia chapu tu bolest (hlavne nad stratou VP, nehovoriac o takmer 200 litroc v damskom prirodzeni) a niektory (predpokladam ze ty) asi nie.

    este raz vravim : nic v zlom, len sa zamysli, ci zijes zivot svoj, alebo niekoho ineho …

    #71815
    tato
    Účastník (Participant)

    MartineR : ty jedno decko, neotravuj tu uz konecne motorkarov 😀 😀 😀 😀 😀

    #71816
    Allpetoza
    Účastník (Participant)

    Mam vodicak A, mam motorku, minuly rok som stihol najazdit 146 km. Som motorkar?

    #71817
    packy
    Účastník (Participant)

    MartineR, ty zdegenerovana forma ludskej bytosti, ty si vedla jak ta jedla!!!!!!

    myslela som obrazky s nazvom: Co myslite, co to je??? ked uz sme teda pri tom, nijake ine plechovky

    a cie nazory ja uznavam a cie nie, do toho ta nic nie je, ked mi v lete otec skoro natiahol brka, tak myslim, ze som si dobre vybrala, ze som zostala doma a starala sa o neho, namiesto toho, aby som s kamoskou vypadla von a zarobila na masinu… S prepacenim k…t vies o tom, preco este stale nejazdim, tak laskavo sklapni!!!

    a s tym ladvinkovanim: ked teda mas nieco proti obcasnym ladvinkam, tak preco ich obcasne vyvazas, hm?? ved si nemusel ist vtedy okolo nas zrovna… ci som sa ta zle drzala, ze sa takto spravas??? mozno som sa mala niekde inde, ze???

    pfuj teda!!!!!

    #71818
    cucpo
    Účastník (Participant)

    packy a co vy dvaja s matkom bojujete 🤐

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri