Connect with us

Pomer motorkárov vs. ostatných návštevníkov exebatu-u

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Pomer motorkárov vs. ostatných návštevníkov exebatu-u

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71789
    Sani
    Účastník (Participant)

    Tiež sa hlásim ku Hovadááám. 😁

    A Vierka bude mať o pár dní doma novú moto 😉

    Nafotím a zverejním.

    Ahojte.

    #71790
    Xmen
    Účastník (Participant)

    no ja sice nemam vodicak A,ale zato motorky v garazi az tri 🙂

    a ten vodicak ak boh a pani v zelenom daju tak o dva tyzdne 😀

    #71791
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    MartineR vodičák na moto nemám, motorku už tiež nie. Pravidelne jazdím cez sezónu na závody, vyskúšal som cestné moto, enduro aj motocross. Na ruke mám vytetovaný piest zo svätožiarou a krídlami, sledujem dianie v motocyklovom športe v TV aj na Internete. Som alebo nie som motorkár??

    #71792
    crazyman
    Účastník (Participant)

    či som motorkár ? asi od 13-tich,potom ťažká nehoda – kamion vyhral 😠 nejaké desaťročie pauza a pred tromi rokmi som si konečne spravil aj rozšírenie vodičáku na veľké moto a som tu.Po skúškach niekoľkých moto rôznej kubatúry som zastal pri virágu ale asi presadnem na turistiku a aký vek?-starý žralok 😘 na chat nechodím ale často som tu 😎

    #71793
    klasik
    Účastník (Participant)

    no ja vôbec nechápem ako takúto tému môže zakladať človek ktorý nemá ani ten vodičák….. 😁 😁 😁

    MartineR -veď ma poznáš 😉

    #71794
    packy
    Účastník (Participant)

    ze sa nudia decka v skole, to je este pochopitelne, zas az take supis to skolstvo nemame… Ale ze sa nudia pracujuci ludia a vysledkom su take albumy, ake tu ty niekedy vypotis, MartineR, tak to ja len zostavam v nemom uzase… 😁

    #71795
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Na motorke jazdím,nemám ským… že je to tak packy ,ale ten motorkár hádam som…

    #71796
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Témy podobné tejto k smrti nenávidím. Je to o myslení. Myslím pozitívne – hľadám pozitíva a naopak. Opäť téma, pri ktorej víťazí ten, kto najďalej dociká, úžas.

    #71797
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Packy a to posobbi v sukromnom sektore ten Matko 😀

    #71798
    cbr900
    Účastník (Participant)

    MartineR … aj ked má niekto zaplnené všetky riadky vo vodičáku (aj moto) a náhodou má nejakú motorku, na ktorej sa vozí príležitostne (niektorí z frajeriny), to ešte z neho nerobí motorkára dušou…poznám takých, čo mali blbé (finančné) obdobie, ale dali prednosť pocitu previezť sa na motorke…ked aj celý deň…je to už skoro na hranici normálnosti, lebo radšej dali na benzín ako kúpiť si životné potreby… a na otázku či som motorkár?? …. u mňa je to už niečo ako diagnóza… aj ked som nemal cez sezónu porobenú motorku a dostala prezívku "šedá" eminencia (nie vždy vyjdú peniaze – lebo som dával prednosť vašej spoločnosti na akciách), bolo mi to úplne ukradnuté… bol som rád, že si vychutnávam chvíle s vami, aj keď sa sem tam vyskytli úžasné pohľady a zamyslenia, ako taká motorka môže jazdiť… ak sa ma niekto spýta..aké máš hobby?…tak mu poviem len fitko 😉 … a čo motorky? však cez leto brázdiš cesty… to nie je hobby…to je u mňa životný štýl 😁

    Heavy … počuj hovado alias ex traktorista 😀 … čo k tebe dodať?? bojím sa, že si veľmi zvykneš na rýchlosť jogurtov a chudáka krtka na zadnom sedadle (ak sa udrží za tebou),tak ho poriadne nakŕmiš muškami 😁

    #71799
    cbr900
    Účastník (Participant)

    cbr900 a ešte dodávam… motorka nie je len cez leto…o motorku sa človek musí starať aj v zime…ale to vedia len motorkári 😉

    #71800
    MartineR
    Účastník (Participant)

    eXeBaT a vlastne ALL : vobeci mi nejde o ponimania slova motorkar … len mi zacinaju vadit decka co si tu (aj oproti 😉 ) vybavuju svoje skolske problemy … Vzdy som si myslel ze eXeBaT je server pre motorkarov, nie pre deti … preto proste nechapem ich cim dalej, tym vyssiu navstevnost a toleranciu voci nim… alr to je v podstate jedno … len som si chcel vyliat srdce, to sa stalo, takze tuto temu mozeme kludne aj uzavriet. Pride leto a tu uz nech je pre mna za mna aj materska skolka … ja sa s kamaratmi budem stretavat na cestach, pripadne po zrazoch a co sa deje na nete mi bude uplne ukradnute (teda ak mi vratia papiere a nebudem si cele leto len :101: za pocitacom pri citani o vyjazdoch). Slabsim povaham sa ospravedlnujem za smajlika.

    #71801
    MartineR
    Účastník (Participant)

    😁 😁 😁 😁 tak tu tych peknych smajlikov nemamae 😁 😁 😁 😁

    :75: skoda :75:

    #71802
    MartineR
    Účastník (Participant)

    packy moje albumy mozes kludne ignorovat pokial ti vadia a mna tak isto … prilezitostna ladvinka 😁 reeko to tusim vola lupina, nie ? 🤐 … bez urazky.

    #71803
    Albion
    Účastník (Participant)

    Hmmm,som majiteľ motorky,aj ladvinky…

    Niekedy som motorkár,inokedy to dobre tajím…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri