Connect with us

Farbenie plastov…

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Farbenie plastov…

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #64122
    parrr
    Účastník (Participant)

    viete mi niekto poradit,cim alebo ako mam nafarbit plasty??? mam crossku a chcem si ju trosku zveladit 🙂 ako nejde o to,aby bola ta farba neposkoditelna,co urcite nie je mozne,ale nieco co bude dobre drzat… neviem ci sprej ci farbu,ci co…poradte prosiim…

    #64123
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    parrr

    A čo takto polepy? Zájdi do nejakej reklamnej agentúry, ktorá sa živí výrobou reklám zo samolepiacich fólií, kúp za pár korún zvyšky – odrezky … a problém máš vyriešený. Z fólie si môžeš vystrihnúť čo ťa len napadne, zatiaľ čo keby si chcel nejaký zaujímavý tvar, alebo číslo striekať, musel by si si pripraviť šablónu. Dokonca môžeš naraziť aj na reflexné fólie.

    Myslím, že procedúra ako plnič, farba a lak by ťa nemusela výjsť lacno a hlavne nebola by nadlho, keďže ide o cross 😉

    Striekať to obyčajným sprayom na holý plast je iba dočasné riešenie, pokiaľ ten plast nezohneš … farba odskočí.

    #64124
    parrr
    Účastník (Participant)

    to s tou farbou mi bolo uz dopredu jasne…dik za radu strasne si mi pomohol,skusim to v nejakej agenture,alebo nejake folie je hadam dostat kupit aj normalne…uvazoval som nad tym… vazne dik…

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri