Connect with us

Podporujete štrajk kamionistov

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Podporujete štrajk kamionistov

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82919
    kramos
    Účastník (Participant)

    No dosiahli čiastočne čo chceli, ja som rád, že Naj hranol dostal po hube. Motorku mám na benzín aj auto, takže ja s toho mám prd. A teraz nás už môžu naši dočasní kamoši kamionisti znovu zjebávať z ciest.

    #82920
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Rokovať s Česmadom je ako dať pochvalu do žiackej knižky triednemu šprtovi a najväčšiemu riťolezovi. To čo vyjednal česmad je Ficom hodené pekné hovno v celofáne. Fakty nepustia a je mi ľúto, že to znova raz česmad pojebabral 😟 😕 Je polka januára. Som zvedavý ako chce skytúúúúl napraviť chyby , ktoré tvorili rok, ako chce správa ciest osadiť tabule na úsekoch o ktorých sa ešte nerozhodlo a čo po 1.februári to sa bude znova účtovať na chybných technológiách? Nafta zlacnela , tak, že ak pofičí mýto tak za prvý týždeň februára zarobí aj na rok naftovej zľavy.Tu sa nedejú veci jednoduchšie do dvoch týždňov a garantujem Vám , že to čo ten chuj sľúbil sa nielenže nestihne ale aj premlčí. Už dokázal, že nemá problém zaprieť svoje výroky, takže ako vždy zasa raz fick***t oznámil za zvuku fanfár "Pálte šecia do pičolín, ja som tu král a lízajte mi pele" no a pospolitý ľud sa v tichosti roztlieska a samozrejme rozíde. Hnus grcám 😕

    #82921
    cazzo
    Účastník (Participant)

    Amis pravdu vravíš! Odkedy svet svetom je ,Bolševik ťa vždy podrazí a bodne nôž do chrbta. 😟

    #82922
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Presne tak, Fikko vidi, ze mu ubudaju preferencie, tak nieci zatrie hubu, aby mu zmizli blokujuce kamiony a ziskal cas. Predpokladam, ze vo februari bude situacia rovnaka, ale uz budu mat pripravene vyhovorky a merania, ze vlastne vsetko funguje ako ma…

    Dufam, ze kamionisti sa aj potom postavia a zacnu zatvarat mesta.

    Cesmad je zaujmova skupina, ktora chcrani hlavne seba. Nejprv nic a teraz chcu zlizat smotanu za pracu niekoho ineho… Fuj tajbl, ale je mi blivno velebnosti.

    velmi sa mi paci moznost reklamovania. Mam 10 LKW a na konci januara mi pride zle vyuctovanie, prekoti ma a ze reklamuj. Predpokladam, ze bude platit: ak mas platit, musis okamzite, ak maju platit oni, maju casuuuu…

    #82923
    AIR
    Účastník (Participant)

    AMIS nezostava mi nic ine, iba s tebou suhlasit … palec hore /chybajuci smajlo/

    #82924
    mirolc
    Účastník (Participant)

    A ked aj nahodou znizi spotrebnu dan co sluboval pred 4 rokmi tak ziska dalsich 5 percent vo volbach 😀 👋

    #82925
    milan3232
    Účastník (Participant)

    mirolc to, ze sa znizi spotrebna dan este zial neznamena, ze sa znici cena paliva. Palivo predavaju sukromne firmy a tym stat nemoze diktovat…

    #82926
    raptor
    Účastník (Participant)

    Milan3232 – no zato sa Fiko poistil prislubom ludmi zo Slovnaftu… lenze sluby sa slubuju blazni sa raduju

    clovek nemusi byt v topmenezmente aby videl ze sa zvysil priestor pre rabat a kedze Slovnaft SR pod kontrolou nema tak Fiko sa moze len modlit ze tie MOLLe madarske ho budu pocuvat..

    najvacsie plus vidim v tom ze myto sa do konca mesiaca odlozilo a idu sa odstranit chyby

    p.s. a uplne najlepsie na tom vsetko je ze Slovaci po 20 rokoch vysli do ulic

    #82927
    raptor
    Účastník (Participant)

    P.s.2 a uplne uplne najlepsie je to ze sa toto vsetko zomlelo tesne pred volbami, neverim jednoducho neverim ze sa najde niekto z tych kamionistov a ich rodin kto v nich da Fikovi hlas

    a mozno sa nejakemu percentu ludi otvorili oci koho si zvolili a ako sa sprava k tomuto narodu.. (Packu radsej ani nekomentujem.. 😟 )

    #82928
    MartineR
    Účastník (Participant)

    že by to bola predvolebná kampaň Ing.Raptora ? 😈

    #82929
    slobo
    Účastník (Participant)

    Dakujem(e) kolegom motorkarom za postoje ..

    ………………………………….

    .. budem volit PKK, .. z ich radov su najodhodlanejsi

    aotobahnovy bojovnici

    z pozdravom UNAS 👋 -30

    #82930
    raptor
    Účastník (Participant)

    Slobo PKK = kurdstká strana pracujúcich? 🙄 😶 😀

    #82931
    cazzo
    Účastník (Participant)

    Možno sa len pomýlil a myslel PPK (Walter) 😁

    #82932
    reeko
    Účastník (Participant)

    Raptor v zime nosis nanuk v kapse? 😎

    #82933
    AMIS
    Účastník (Participant)

    MOL sa píše s jedným L 😉

    Dnes ma jeden ujo "zainteresovaný" išiel presviedčať, že do dvoch týždňov budú stáť na cestách tabule a mapy budú prekreslené a GPS súradnice úsekov opravené 😈

    Už sa teším na tú fľašu šampusu čo od neho dostanem ….či? 😶

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri