Connect with us

Podporujete štrajk kamionistov

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Podporujete štrajk kamionistov

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82859
    raptor
    Účastník (Participant)

    Na vedlajšom portáli sa rozbehla zaujimava diskusia na túto tému

    [linka]

    ako ste na tom vy?

    moj názor pridám neskôr..

    #82860
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Rapťák, môj názor je tu rovnaký ako tam 😉 🙂

    prvé výsledky, resp. aspoň ich náznaky sa už ukazujú. Treba vydržať, funguje to

    Podporujem občiansku neposlušnosť, najmä v tomto chorom zriadení, ktoré sa hrá,a ko je orientované na občana – ale politiku bokom 😇

    #82861
    raptor
    Účastník (Participant)

    Jovan roberto este pockam na dalsie reakcie

    btw. poslal som ti mail ohladom toho bojlera na HD 🤐 🙄

    #82862
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Dík 😉

    #82863
    italofighter
    Účastník (Participant)

    No ako tak ako zopar ludi povedalo v konecnom dosledku sa to tyka vsetkych pretoze skoro kazda vec co sa dovezie sa dovezie po ceste kedze nemame ani more ani poriadne letiska a vlakovu prepravu sme tiez vlastne pochovali a s tou blokaciou mozno je to riesenie mozno nie ale tiez mam nazor ze pokial sa nic nebude diat v tomto state tak pomaly budu na nas orat a budeme tu vsetci zebraci a otroci par vyvolenych ved ked sa pozreme kdekolvek do cudziny tak vlastne ak sa miekomu nieco nepaci tak sa strajkuje sa ci su to francuzi taliani spanieli ktokolvek tak preco by sme nemohli aj my

    #82864
    raptor
    Účastník (Participant)

    Italo – nerozumiem vete ze sme pochovali vlakovu dopravu (ta predsa fahci pokial viem) ale o tom tato tema neni

    bez ohladu na to kde je skutocna pravda ich podporujem len z jedneho titulu – konecne dokazal niekto slovakov dostat od nadavok za krcmovymi stolami do ulic a ist si za svojim – od 89 sme tu nemali vaznejsi prejav obcianskej neposlusnosti (aj ked netreba zabudat na motorkarov a ich jazdu za 130 po dialnici)

    dnes som koli nim dost dlho cakal ale nejak mi to vobec neprekazalo

    ak minister Ficovej vlady zahlasi ze system je ok a protestuju len neschopni a neporiadni vodici tak sa mi otvara magnum vo vacku

    ale myslim vsak ze ludom treba povedat nieco uplne ine

    TOTO JE UKAZKA "SOCIALNEJ" POLITIKY VASHO SUDRUHA CO STE SI ZVOLILI !!

    #82865
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Raptor, ee, italo má pravdu, po delení a predajoch je to s cargom nie príliš dobré 😉 teraz nechcem trepnúť, ale trate vlastní žsr a nákladné vagóny a mašiny cargo, ak sa nemýlim /ak ano, prosím o opravu/

    Zbytočné komplikácie tam, kde byť nemusia

    #82866
    italofighter
    Účastník (Participant)

    raptor no funguje ako funguje polovica vlakov bola porusena a tak isto aj trati ale tak ako vravis nie je to predmetom diskusie

    tiez som prekvapeny mentalitou ludi u nas a porovnanie u susedov ale skoda reci este stale mam moznost to tu zabalit pretoze v tejto republike tak ako to niekto spomenul na konkurencii sa neda zit pretoze tu ma clovek len problemy a najcastejsie su to existencne skrz nasu skvelu prosocialnu politiku

    #82867
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Nesúhlasím.

    A nechápem, prečo blokujú nás v BA, kde sme Smer nevolili. Nech si blokujú ZA,BB, KE, kde si volili týchto svojich súdruhov. Alebo nech zablokujú zodpovedné ministerstvo, alebo úrad vlády, že sa nedstanú ani dnu ani von a nie mesto a obyvateľov.Nehovoriac o tom, že ako vždy, si Slovák všetko nechá na po slednú chvíľu, alebo aj po hodine dvanástej a potom sa čuduje, že zahltí systém.

    #82868
    meso2
    Účastník (Participant)

    Kto organizuje peticiu proti tomu tak dajte vediet podpisem to aj par kamaratov to podpise

    #82869
    raptor
    Účastník (Participant)

    BacilBA blokuju ulice v BA preto lebo je to hlavne mesto a teda mesto kde sidli vlada

    a pokial mam dobre info tak podobne akcie (aj ked v mensom) prebiehaju aj v inych mestach SR

    #82870
    duroslav
    Účastník (Participant)

    Podporujem kazdu akciu proti sucasnej vlade 😛

    #82871
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Suhlasim!

    BacilBA Strajkuju aj v KE, RK, BB a neviem kde vsade este, ved kukaj spravy 😶

    Vo vseobecnosti sudruhov vo velkych mestach volili pomenej a nielen v Blave. Akurat v Slotove mala sucasna opozicia slovensky priemer ved si kukni vysledky volieb2006 a nepis tu sprostosti. Podla teba je vidiek vsetko okrem BA? 😶

    Ty mas zjavne zahlteny mozog z tej Blavy 😁 skus sa previest tam a spat po Slovensku kamarat!

    #82872
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Matooo, nemaj Ty o mňa strach, netrpím Ba-centrizmom. 🙄 Len je trocha rozdiel urobiť spanilú jazdu mestom po KE, RK, BB a na par dní zablokovať niekoľkokilometrov komunikácie a to ešte s krížkom po funuse. Ako som už písal, aj keď už je neskoro, ale ak chcú, nech si zablokoujú ministerstvo, úrad vlády, parlament, alebo hoci aj ministrov dom a nie občanov, firmy, a podnikateľov. O akú tržbu denne asi tak prichádzajú napr. len tie tri benzínky na zablokovanej ceste? 😶

    Protestovať a pripomienkovať to mali dopravcovia a ich zastupujúca organizácia už počas prípravy a schvaľovacích konaní, nie niekoľko mesiacov po schválení, keď už sa robí samotná technická realizácia. 😕

    #82873
    raptor
    Účastník (Participant)

    Tazko pripomienkovat nieco co este realne nebezi

    to ze kamiony stoja bez pohybu na Roznavskej je podla vsetkeho zasluha policie ktora im zablokovala prejazd

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri