Connect with us

Podporujete štrajk kamionistov

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Podporujete štrajk kamionistov

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82874
    Coden
    Účastník (Participant)

    ŠTRAJK kamionistov podporujem v plnom rozsahu…

    #82875
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Strajk sam o sebe nie je zly len prisiel dost pozde. Preco nestrajkovali uz v novembri alebo skor ked vedeli, že čo bude od 1 januara? Zase tvrdenia ministra a skytoll, že všetko je v poriadku su tiež dosť na hlavu. Ja nesuhlasim hlavne s 1 ich požiadavkou aby cesty 1. triedy neboli spoplatnene, lebo už teraz su rozmlatene a preplnene a keby sa všetky kamiony vyhybali dialniciam aby ušetrili tak to by bola len katastrofa. A dalšia vec čo s mytom nesuvisi je pravidelne važenie kamionov a nech pokuty platia majitelia ked nutia šoferov jazdit preťaženích a možno by neboli ani take koľaje na cestach.

    #82876
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Tak ako raptor vravi roznavsku zablokovali teroristi co poslali nejakym nedopatrenim aj rozbusku v kufry do irska

    #82877
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    Plne suhlasim,lebo toto čo sa tu u nas uz roby vedie k pochovaniu dopravy na SK. 10rokov som v MKD (rozumej Medzinarodnej Kamionovej Doprave),ale taku stupiditu a demenciu aka je u nas nenajdete nikde inde v celej europe. 😉

    #82878
    Slon
    Účastník (Participant)

    Za svojim názorom čo som napísal vedľa,si stojím…nech vydržia do zdárneho konca.

    #82879
    bezdooo
    Účastník (Participant)

    Suhlasim s Bacilom, som za aj proti protestom.

    za, lebo sa tento narod konecne rozhybal a zacal nieco riesit

    proti, lebo sa mali rozhybat davnejsie, ne minutu po dvanastej

    a tiez mi vadi, ze si to zase odsere pastikaren, tu staci, ze sa dve auta "tuknu" na jednom z hlavnych tahov, a hned je vsetko ucpane

    #82880
    bajker
    Účastník (Participant)

    Som proti protestom. Myto sa ma nijako netyka iba ma obmedzuju. Zaregistrovat sa mohli uz pol roka dozadu a o cenach vedeli uz davno. Kedze sa zobudili o pat minut dvanast, tak uz nic nezmozu.

    Suhlasim vsak ze by mali bojovat za svoje prava. Avsak som proti kazdemu obcianskemu nepokoju.

    #82881
    raptor
    Účastník (Participant)

    Bezdooo – to mali ist blokovat hlavny tah do hornej dolnej? ved by o nich ani Regional Vietnam7 TV nezakopla

    bajker ak si myslis ze sa ta myto nijako netyka tak sa velmi mylis, predpokladam ze potraviny a ostatny tovar si nakupujes rovnako ako my ostatni v tejto republike, … mozes iba raz hadat ako sa ten tovar do obchodov dostane a taktiez mozes hadat iba raz ze ci dopravcovia svoje zvysene naklady nepremietnu do cien dopravneho ktore sa odrazi v cenach vsetkych tovarov

    preco si proti kazdemu obcianskemu nepokoju? ako inak maju za svoje ciele bojovat ludia ktori su dotknuti? napisat otvoreny list premierovi? sediet doma alebo v krcme a nadavat?

    dalsia dolezita otazka je – pojdu vsetky peniaze vybrane cez myto do obnovy a rekonstrukcie dialnic a ciest prvej triedy? alebo nimi Fico bude lepit statny rozpocet a vrecka svojich strannickych kamaratov?

    a okrem toho mam este silny vodojem ze je otazka casu kym nejaky investigativny novinar pride na to ze firma skytoll je priamo alebo nepriamo napojena na niekoho z vladnych kruhov 🙂

    myto treba ale funkcne – je mi zahadou preco sa pri zavadzani myta nepoucili od nasich susedov kde to funguje uz roky a mnohe chyby su vychytane

    #82882
    italofighter
    Účastník (Participant)

    raptor veru pravdu vravis cudujem sa kolko de…nevzdelancov sa nachadza v nasej republike a vykrikuju ze mna sa to netyka a v konecnom dosledku aj tak si to odse..skace len konecny spotrebitel radovy obcan no mozno kazdy kto tak nesuhlasi je spojeny s panom vladnucim a je sponzorovany aj to je mozneee lenze slovaci su uz raz taky ked mi zdochne koza susedovy bodaj by dve co sa cudujem

    tiez mi je cudne ze myto vyhrala najdrahsia spolocnost nieco na tom asik bude ze je to tiez ako vacsina veci co sa na slovensku robi konkurzne ze konkurz dopredu vyhraty nejakym privrzencom vladnucej strany ktory pekne potichucky zadotoval niekoho sukromne konto

    #82883
    AIR
    Účastník (Participant)

    Suhlasim s tym, ze mytny system nefunguje ako ma a ze sudruhovia z vlady su diletanti, co nejako, co zacnu, to dodrbkaju… rok odkladali jeho spustenie, vybrali najdrahsiu ponuku… tie palubne jednotky su 2x vacsie ako zahranicne…. a mnozstvo inych hluposti, co nefunguje tak, ako bolo deklarovane….

    blavu zablokovali policajti a nie kamionisti, oni len nou chceli jazdit, tak ako v inych mestach….

    cesty 1. triedy by mali byt spoplatnene, lebo su v dezolatnom stave od pretazenych nakladiakov… preco nie su pokuty za pretazenie aspon 5x vacsie ako su teraz??? preco to polisi tak malo kontroluju???? ale uz som od temy…

    zaver: v mnohych veciach tych strajkujucich podporujem

    #82884
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Jediná škoda, že sa im nepodarilo zablokovať /aj/ prístavný most 🙂

    bajker, a práve vďaka takýmto názorom si môže vláda /akákoľvek/ presadiť čo chce, v extréme a totálnom prehnaní práve "mňa sa to netýka" viedlo aj k tomu, koľko ľudí v rôznych diktatúrach skončilo v lágroch. veď ja nie /teraz/ tak čo.

    Konečne si niekto trúfol odísť od piva a niečo spraviť voči diletantizmu tejto garnitúry 🙂

    #82885
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Zodpovedných do plynu. Menovať hádam nemusím 😉 Naša vláda až moc často a rada používa vetu "Na cene nezáleží…." 😛 😕

    #82886
    janoxl
    Účastník (Participant)

    Drzim palce chlapom na Roznavskej a vsade inde , kde bojuju za svoju pracu, za svoje rodiny, za svoje peniaze, za SVOJ CHLEBIK kazdodenny. 👋 👋

    Keby som mohol nieco spravit, a pomohlo by im to , idem do toho. Sak to myto je jedna velka traposina, a TEN debil v telke prednesie, ,,ZVLADLI SME TO EXCELENTNE,,kkt.

    A MYTO sa naozaj tyka nas vsetkych.

    Ved sa prestaneme smiat ,,poniektori,, ,ked daju myto aj na osobaky, popripade na moto 😟 ☹️

    #82887
    raptor
    Účastník (Participant)

    RoboNM – keby zablokovali pristavny tak by BA skolabovala a socdemaci by na nich poslali mozno aj vojsko

    ale zas kto chce prazenicu musi rozbit vajcia

    janoXL – myto na motorky neblazni… 😕 vsak tam "mame" kaliho aj počiho.. obaja /svojho času/ velkí motorkári, aj bratislavský harlej im o.i. patrí… to by nespravili 🙄

    #82888
    kramos
    Účastník (Participant)

    Očúvajte Blaváci. Je mi sympatické, že ste v posledných voľbách porazili tú zberbu. Tak sa neondejte a trocha vydržte. Mýto je nutné ale nie za týchto korupčno-diletantských podmienok. A ešte niečo. Hybajte tím kamionistom ( ktorí ma inokedy tak serú tou aroganciou na cestách) niekto povedať, že politicky najviac získajú tým, že zablokujú ten náš slávny tupo-idiotský výkvet na dnešnom Plese v opere.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri