Connect with us

Tanec Slnka počasie

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Tanec Slnka počasie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83914
    cmcidians
    Účastník (Participant)

    Počasie je vybavené 🙂

    [linka]

    #83915
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Veľmi dobre , bude pekná účasť

    #83916
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Sa zenim, si pis, ze musi byt pekne pocasie 😉

    #83917
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    blackhole no a uz je to tu. Potom prejde daky cas, kupis trojkolku od "CAMu" alebo "Neonato" ci "Jane" a dojazdis…. 🤣 😛 🤣

    #83918
    blackhole
    Účastník (Participant)

    kankoXF len sa ty sefko neboj 😉

    #83919
    rowl
    Účastník (Participant)

    Neviem co tam vidite vy, ale ja citam, ze burky a dazd 😕

    #83920
    AIR
    Účastník (Participant)

    Tie sa mi to pocasie nezda, ze by malo byt pekne, ved ani minuly rok nebolo pocasie…. ale ved motorkarom to nevadi, hlavne, ze bude dobra zabava 😈 😈 😈

    #83921
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Amen tam bude striptíz a wrestling v blate? 😈 😈 😈

    #83922
    Slon
    Účastník (Participant)

    AMIS vyzerá to že opäť 😕

    #83923
    AIR
    Účastník (Participant)

    Teraz pan Ilko povedal, ze vikend bude mokry a studeny 😕 😕 😕

    #83924
    andrejjj
    Účastník (Participant)

    AMIS budes tam aj ty ? Ak hej tak parada nebudem jediny co tam je na guzzine 🙂

    #83925
    AIR
    Účastník (Participant)

    A nezaprsi a nezaprsi 👎 👎 👎

    #83926
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Andrejjj bol som videl som a také tričko ako ty ešte nemám 😈 👋 nechcel som tam po tebe hulákať bo si kokrhal, tak som nechcel rušiť ale tvoje beládžo parkovalu kúsok od mojej mrchy 😈

    #83927
    cmcidians
    Účastník (Participant)

    Ďa-ku-je-me. Počasie opäť nesklamalo. Škoda piatkovej noci a v sobotu bolo ako bolo. Program prebehol podľa plánu, okrem piatkovej búrky a sobotnej skrátenej jazdy. Patejdl odohral viac ako polovicu vystúpenia. Ready Kirken a Morčatá na úteku sa museli pobrať domov. Tešiť sa na nich môžete nabudúce. Všetky tri pódiá hrali, súťažili ste a pili. Aj v takomto počasí vás prišlo 5300. Ohľadom nočného túrovania, v piatok sme odobrali 2 kľúčiky a v sobotu troje. Vrátili sme ich ráno. Areál je obrovský a niekedy pokým ochranka príde, už nenájde takéhoto dobrodruha /túrovača/. Šatňa fungovala NON STOP a za 3 Eurá si mohol každý na celý čas odložiť plné vrece vecí a ľubovoľne si ho vyberať a dokladať. Bohužiaľ nevieme zabezpečiť, aby sa nikomu nič nestratilo. Aj keď sa veľa vecí našlo aj počas zrazu, odovzdali sme pár mobilných telefónov, kľúčov atď., ešte stále máme červený ruksak a kľúče od auta.

    Videli ste aj niečo navyše: Modré z neba s Vilom Rozborilom (v septembri bude prenos na Markíze) a motorkársku svadbu. Fotky budú čoskoro, videá v septembri a samozrejme budeme v zime vymýšľať čo podarujeme tým, ktorí prídu na zraz budúci rok s páskou na ruke z Tanca Slnka 2010. Ešte raz Vám všetkým vďaka za náladu a atmosféru, ktorú ste vytvorili a dovidenia na Tanci Slnka 2011.

    #83928
    blackhole
    Účastník (Participant)

    cmcidians pri vsetkej ucte, ak sa mozem spytat; to cislo 5300 navstevnikov je odkial? Totizto pre mna ako jednho z organizacneho teamu Euro Bike Festu, mi pride ako z cudzej planety. Slovenske zrazy maju problem pokorit 2000ovu ucast, tak sa pytam ci je to vase cislo realne.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri