apa
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
apa
Účastník (Participant)Gutenmorgen
ach, jaj. Už aby bola jar a jazdiť začali aj tí čo v zime nýje
apa
Účastník (Participant)Guttenabend
papi toho blbca som si zobral osobne a k srccu, aj som ho už kdesi videl tuším ráno v zrkadle.
Idem ja odtialto preč urážať ho nenechám.
A dovtedy som ani holobriadok nebol len som sa potom oholil 😟 😈 😛 .theo však na daľakom vyhodze sa stmieva skôr to ty M1zsl nevieš ?
apa
Účastník (Participant)Gutenmoorgen
a o nemveste nemáte lepšiu fotku? Za ten svet si nespomeniem či som ju už voľakedy niekde videl alebo sa s ňou stretol, ale nick kika mi je velice povedomý.
Mladomanželom všetko dobré.
apa
Účastník (Participant)Gutenaabend,
ber čo sa ti páči. ani jednou 125-kou nič nepokazíš, naučíš sa na nej a za chvíľu aj tak vymeníš za čosi väčšie.
apa
Účastník (Participant)Gutenaabend,
ahojko aké maskové, tam si mal za mlákou haló ven tam bolo masiek dosť 🙂 😛 😈 .
Ale minulý rok ten festival bol samá volebná kampaň terazky to bude dúfam normálne aj keď nepôjdem lebo som už tam bol.
apa
Účastník (Participant)Aha papi je tu, 🙂
už som si myslel že si sa vybodol aj na motocykel.sk a to nová tehnyka 😁
apa
Účastník (Participant)Gutentaag,
prdlafka veď príď na nejakú spoločnú akciu, pohľadáme fázu (obvykle je schovaná v dolnej tretine fľaše) a zapojíš sa 🙂 .
apa
Účastník (Participant)Gutenaabend
papi kurňa ja som už aj zabudol čo to bol za prejav kvôli ktorému si si zrušil účet u deda.
Alebo som to ani nevedel.
Ale škoda.
ahojko cocodrill nebude kokodrill ale niekto úplne iný.apa
Účastník (Participant)Gutentaag
na ten účel čo popisuješ sa najviac hodí nejaký 200-300ccm skuter. Nenáročnosť a nízka spotreba. Nepíšem menší objem lebo chceš chodiť 90+ km/h.
Ak trváš na motorke tak som nič nepovedal.
apa
Účastník (Participant)Gutenaabend
počúvaj ty M1zsl, máš tam preklep to je skoro o 200 metrov vyšší Mount ako Marhát.
apa
Účastník (Participant)Gutenmoorgen
preklad szlova disnó je na RJS nebudem to precca dávať všade veď som tam už bol 😘
apa
Účastník (Participant)Gutenaabend,
papi ty M1nzsl:
rektálny allpinizmus ON
– ale chýbaš mi na tých RJS, tie tvoje fasa príspevky
– rektálny alpinizmuš OFF😟 😠 🙂 😁
apa
Účastník (Participant)Gutentaag o tom motorkárovi sú údaje nem úplné.
Napr nygde nem vidím výšku, váhu, č. topánok, č. domu, či je ženatý a koľko má detí 👎 😛 😈 😁
apa
Účastník (Participant)Wilibáči ty M1zsl dankešén, otvoril si mi očy už nemzomrem sprostý 😎 😈 😁
apa
Účastník (Participant)Gutenaabend
vlani som sa do Holíča náhodne priplietol aj ja. Bol to pekne strávený deň aj keď pretekom som nerozumel, nevedel som kto je čo.
-
AutorPríspevky
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
