Svajciar
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
Svajciar
Účastník (Participant)Kamos predava Suzuki RF 600,je to sice pomaly veteran 😈 ,ale vyzera ako nova. [linka]
Svajciar
Účastník (Participant)Amis,suhlas. 🙂
Svajciar
Účastník (Participant)Neviem ako 🙄 ,ale je to tak na 100%,silne pochybujem,ze ti,co sa tomu venuju stiahnu kilometre po KO,ked je tu taka moznost si to skontrolovat,asi tak. 👋
Svajciar
Účastník (Participant)Kilometre sa stahuju pred KO. 😁 😈
Svajciar
Účastník (Participant)Tam,kde ostatni,u Benca… 😎
Svajciar
Účastník (Participant)Mas zaujem o novsi dvojvyfukovy typ?Cena je dobra,len najlepsie je to vidiet na zivo.Tie starsie typy od 88 do 91 boli viac terennejsie,mali väcsie zdvihy,väcsiu nadrz 29l,dvojvyfukac ma mensie zdvihy a je nastaveny viac na cestu,ma mensiu nadrz 24l.S dielami nieje ziadny problem.
Svajciar
Účastník (Participant)Su tazke ako svina 😀 ,ale zavisi od jazdca ako zvladne svoju motorku.Kamarat jazdil teren na TDM a to bol riadny teren a zvladol to v pohode,aj ked parkrat sa stretol so zemou. 😈
Svajciar
Účastník (Participant)Znova zavisi aku mas financnu rezervu.Ak mas napr.80000sk tak kupis Teneru rok vyroby od 90 do 95 max.Posledny,alebo predposledny model Biga od 95 do 99.Nejazdil som na Tenere,mozem posudzovat len opticky,zdalo sa mi prilis kratke sedadlo,takze pripadny spolujazdec by bol nacapeny uplne na vodicovi,motoricky je to nezmar.Big ma oproti Tenere dlhsie sedadlo a bolo celkom pohodlne.Motor je tiez nezmar,boli pripady,ze chlap mal najazdenych 100000km bez jedineho zasahu do motora,co sa tyka GO,len sa treba on dobre starat,zase sponovanie vyvazovacej retaze nieje az taky zlozity ukon,otazka hodinky aj s vymenou oleja.Ako pisal italofighter bol som s bigom velmi spokojny.V cehach sme stretli chlapika co mal najazdenych 300000km,vravel,ze inu motorku by nechcel na taku turistiku ako robi on,v pripade hocijakej poruchy dokaze spravit opravu aj na kolene,vdaka jednoduchemu vzduchom chladenemu motoru.
Svajciar
Účastník (Participant)Torta este nie je,treba najprv rozslahat vajcia… 😁 Pripajam sa aj ja ku gratulacii,myslel som,ze si starsi,ty ucho. 😈
-
AutorPríspevky
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
