Connect with us

Spravodajstvo

KTM má nového jazdca

Publikovaný

on

Stal sa ním 24 ročný Poliak Tadeusz Blazusiak, víťaz Erzbergu. Tadeusz alebo aj Taddy vyhral Red Bull Hare Scramble na KTM EXC 250, ktorú mu zapožičala spoločnosť KTM. Predtým než sa Tadeusz dostal do Enduro elity, pôsobil ako trialový jazdec.

?Taddy Blazusiak je víťazstvom pre KTM a sme potešení, že môžeme oznámiť jeho prijatie.? Povedal KTM ECO Stefan Pierer po tom, ako podpísali zmluvu. ?S jeho skúsenosťami z trialového športu a rôznych offroadových súťaží a jeho talentom, je ideálny pre KTM. Určite bude posilou pre náš tím na rôznych svetových Enduro súťažiach,? pokračoval Pierer. ?Zapadol do KTM s jeho profesionalitou a optimizmom.? Povedal KTM Motorsport Director Winfried Kerschhaggl.

Počas sezóny 2007 bude Taddy hájiť farby KTM na toľkých typoch závodov ako bude možné, a vyskúša si všetky druhy offroadových pretekov. Program na rok 2008 bude s KTM konzultovať na konci roka.

Teraz by sa mal pustiť do German Country Crossu, Enduro-crossových závodov v Las Vegas a Barcelone a mal by štartovať aj na Red Bull Last Man Standing v Texase.

Tadeusz Blazusiak

3 komentáre

3 Comments

 1. kxbibo

  17. júla 2007 at 8:16

  Super. KTM má ďalšieho super jazdca. Na tej foto asi nie je Tadeusz.

 2. bohur

  17. júla 2007 at 13:21

  Nádherná foto, pop**i 😶

 3. sliver

  17. júla 2007 at 21:13

  kxbibo mohla sa stat chyba, foto som bral z polskeho webu, ale u fotky bol uvedeny Tadeusz

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri