Connect with us

Spravodajstvo

Lara Croft sedlá Ducati

Publikovaný

on

01Laru Croft hádam netreba nikomu predstavovať. Muži túto nežnú krásku s inteligentnou hlavou a zvodným telom poznajú z dlhých nocí presedených pri počítači, ženam ju zase netreba predstavovať, lebo ju poznajú cez svojich partnerov, ktoríi či už tajne, alebo otvorene obdivujú jej dary, pričom sa tvária, že sa snažia vyriešiť najnovšiu záhadu hry Tomb Raider?. Pre jej fanúšikov je tu dobrá správa: na trh práve vyšla jej nová hra, ktorá nebude ponúkať len zvyčajné lákadlá, ale pre motofanúšikov aj dva modely od Ducati: Monster S2R a 999, na ktorých sa bude Lara snažit uniknúť nebezpečným situáciám.

Tlačové vyhlásenie Ducati

?Eidos Interactive, jeden z najväčších vydavateľov a programátorov zábavných softwérov na svete s radosťou oznamuje, že Lara Croft bude jazdiť na Ducati Monster a 999 vo svojom novom dobrodružstve Lara Croft Tomb Raider: Legend, v celosvetovou zmluvou medzi Eidos a Ducati.

02

Vo svojom najnovšom dobrodružstve bude Lara Croft sedlať vzduchom chladený Ducati Monster S2R, a v hre uvidíte scény, v ktorých sa Lara spolieha na výkon motocykla, aby ju dostal z ťažkých situácií. Jej druhý motocykel je jeden z najznámejších motocyklov na svete Ducati 999, ktorý má jeden z najvýkonnejších a najpokročilejších dvojválcových motorov, ktoré vyšli z brán závodu v Borgo Panigale. Symbolizuje dlhú a veľkolepú históriu Ducati a jej dominantnosť v pretekoch World Superbikes Championship.

03

Matt Gorman, manažér pre Tomb Raider: Legend povedal: ?Lara a Ducati majú rovnaké kvality: Inteligentný dizajn, kultivovanú tvrdosť, odlišný štýl, krásny tvar a svetovú slávu. Všetko muselo byť urobené do najmenšieho detailu. Ducati dodalo presný opis motocyklov a my sme nahrali ten jedinečný zvuk motorov Ducati v Crystal Dynamics, aby sme dosiahli čo najväčšej reálnosti motocyklov v hre.

05

Stefania Clapci, Licenčná riaditeľka Ducati Motor Holding, povedala: ?Celá Ducati je nadšená, že môže byť súčasťou tak technologicky a graficky vyvinutej hry. Ženská hrdinka, ktorá jazdí na motocykli Ducati je niečo úplne nové, vzrušujúce a exkluzívne vo svete video hier.?

06

Lara Croft Tomb Raider: Legent, je už siedmy titul, ktorý bol uvedený v sérii Tomb Raider ? od roku 1996 a je aj naďalej najpredávanejšou sériovou hrou v histórii s viac ako 28 miliónov predanými kópiami. Lara Croft ? zvýraznila hry ako žiadny hrdina doposiaľ a jej dobrodružstvá boli dvakrát sfilmované a bola stelesnená herečkou Angelinou Jolie.

07

Vsadila Ducati na správneho ?koňa? a zvýši sa predaj ich motocyklov v budúcom roku tak, ako sa to neraz podarilo iným továrňam, keď zapožičali svoje meno hrdinom?

www.ducati.com
www.tombraider.com

yagiza

8 komentárov

8 Comments

 1. yagiza

  21. apríla 2006 at 16:28

  na web stranke tomb raidera si mozete stiahnut prvu cast hry 🙂

 2. raptor

  21. apríla 2006 at 19:00

  chcem vidiet angelinu jolie jak jazdi na tej ducati…
  yagiza mozes ist robit dablerku rovno 😁.. ta by si nasrala do tych vysokych kozennych ciziem

 3. yagiza

  21. apríla 2006 at 19:19

  raptor myslim ze angelina jazdila skoro v kazdom filme na nejakej motorke, aj v spomenutych oboch tomb raideroch, aj v 60 sekund a este v jednom co som s nou videla. angelina jazdi aj v realnom zivote na motorke 🙂

 4. ogard

  21. apríla 2006 at 22:51

  som tusim niekde cital ze si v realnom zivote kupila Brutale 😎

 5. naked

  22. apríla 2006 at 22:32

  a ja som videl foto jak sla na GS – ku 😕

 6. yagiza

  23. apríla 2006 at 13:47

  naked to bola myslim F650GS Dakar, a zas Angelina nedostatkom netrpi 😉

 7. raptor

  24. apríla 2006 at 7:52

  lara croft nam odstrelila postoveho oooorla
  z drapov vypadol mu balik straka mu ho coooorla
  kym si lara prebila tak straka bola olala
  tak si aspon pripomenme jak sa lara volala

  lara croft ma krasu matky a ma sily tatka
  clovek by si pomyslel ze asi je muzatka
  ale to vsak nie je pravda o tom ziadna dilema
  odmalicka zarastala ale iba tam kde ma

  :75: tolko nedelna chvilka poezie…

 8. yamaxx

  26. apríla 2006 at 17:48

  Tak som si ju dnes kupil…Je to bomba…. 🙂

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri